OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

dopravni_nehoda_02V průběhu středy vyjížděli hasiči na Vysočině ke třem dopravním nehodám. První nehoda, ke které hasiči vyjížděli se stala ve čtvrt na devět dopoledne na Pelhřimovsku.

 

REKLAMA
Po osmé hodině ranní havaroval osobní automobil na komunikaci spojující Horní Vilímeč a Počátky na Pelhřimovsku. K nehodě vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Kamenice nad Lipou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Počátek. Osobní automobil skončil po nehodě mimo vozovku na poli. Při nehodě utrpěla řidička vozidla zranění. Zdravotníci ji převezli sanitním vozem k ošetření do pelhřimovské nemocnice. Hasiči zajistili havarované vozidlo proti požáru a úniku provozních kapalin.

P1030746_Custom
P1030754_Custom
KRPJ-263-DNPE-2010-JM-4

P1030748_Custom

Bouralo se také na Havlíčkobrodsku. V půl dvanácté dopoledne havaroval u obce Hněvkovice osobní vůz. Po nehodě skončil mimo vozovku na poli. Nehoda se obešla bez zranění osob. Zasahující jednotka profesionálních hasičů ze stanice Ledeč nad Sázavou provedla na vozidle protipožární opatření.

Bez zranění se také obešla nehoda osobního vozidla po druhé hodině odpoledne u Vojnova Městce na Žďársku. U nehody zasahovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou.

REKLAMA