OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Umělecká harmonie v srdci Jemnice

Základní umělecké školy nabízejí dětem řadu výhod a přínosů, které přesahují běžné vzdělávání. Současná Základní umělecká škola v Jemnici je moderní vzdělávací institucí, která v roce 2023 oslavila kulaté 50 výročí od svého založení. Jemnická základní umělecká škola je pobočkou Základní umělecké školy Moravské Budějovice, které byla založena už roku 1928.

Číst dál...

Václavské náměstí Třebíči čekají změny

Václavské náměstí v Třebíči se chystá projít proměnou, která obnoví jeho lesk a zároveň jej přizpůsobí potřebám současné doby. Před osmi lety byl kruhový objezd jen prvním krokem v regeneraci náměstí. Nyní je na řadě druhá etapa, která se zaměřuje na komplexní renovaci.

Číst dál...

Důležitost trvalého pohybu je vysoká

Trvalý pobyt, téma, které trapí nejen ne jedno město či obec. Trvalým bydlištěm je místo, kde osoba má svůj stálý domov, tedy místo, kam se obvykle vrací po skončení svých pracovních, studijních či jiných povinností nebo cest.

Číst dál...

Příběhy vyryté v kameni

Okříšky vzdávají poctu svým ztraceným občanům prostřednictvím Kamenů zmizelých v pátek 26. ledna v 10:30 hod. na ploše u hlavní křižovatky, na místě, kde rodina Wachtlových žila a provozovala obchod.

Číst dál...

Sbírka pro malého Nikolase

Malý Niky Ježko se od narození potýká s řadou zdravotních výzev, včetně dětské mozkové obrny a epilepsie. Každý den čelí novým výzvám s úsměvem na tváři. Finanční břemeno, které rodina nese je veliké, a proto se jemničtí skauti rozhodli rodině pomoci a vyhlásili veřejnou sbírku.

Číst dál...

REKLAMA