OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Generál Jan Syrový byl rehabilitován

Představení knihy 'Armádní generál JAN SYROVÝ - jeden velký český osud' na konci února v Kamenném sále třebíčského zámku bylo historickým milníkem. Událost byla o to emotivnější, že se jí zúčastnili i potomci generála Syrového. Jejich přítomnost připomněla, že historie není jen o faktech a datech, ale také o lidech a rodinách, které tyto události prožily.

Číst dál...

Práce sociálně zdravotních pracovníků je nepostradatelná

Sociální práce ve zdravotnictví je oblastí, kde se prolíná péče zdravotní a sociální. Práce sociálně zdravotního pracovníka často zůstává v pozadí, mimo hlavní světlo reflektorů zdravotní péče, přesto je tato role absolutně nezbytná pro fungování zdravotnických zařízení a pro zajištění komplexní péče o pacienty.

Číst dál...

Nová éra Třebíčského ledu

Zimní stadion v Třebíči se dočká komplexní revitalizace, která přinese modernizaci a zlepšení pro sportovce i veřejnost. Po vyčkání na lepší finanční podmínky město Třebíč úspěšně vybralo zhotovitele s výrazně nižší cenou.

Číst dál...

Nastávající maminky mají nejlepší péči

Nemocnice Třebíč se výrazně zaměřuje na poskytování prvotřídní péče nastávajícím maminkám. Díky moderním technologiím a odbornosti svého personálu nabízí nemocnice komplexní péči, která je zárukou nejen pro zdraví a bezpečnost těhotných žen, ale také pro optimální vývoj jejich nenarozených dětí.

Číst dál...

Tradiční masopust veselí v Novém Veselí

V sobotu 3. února bylo v ulicích městyse Nové Veselí opět veselo. Tradičně se tu sešli nadšenci, kteří se oblékají do masopustních kostýmů, aby tak dodržovali dlouholetou tradici masopustních průvodů.

Číst dál...

REKLAMA