OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Žabí přechody a sportovní areál u Zámiše

Jako každý rok, přichází jaro a s ním čas, kdy začínají žáby a další obojživelníci opouštět svá zimoviště a vydávat se na cestu do tůní a rybníků, kde se odehrává důležitá fáze jejich životního cyklu – rozmnožování. Rybník Zámiš, obklopený lesy a poli, se stává scénou této přirozené, avšak pro mnohé žáby nebezpečné pouti.

Číst dál...

Vylepšená navigace v Okříškách

Nový navigační systém je namontován v Okříškách. Vedení úřadu se rozhodlo nahradit staré a často již nečitelné orientační cedule novými, moderními a lépe viditelnými značkami.

Číst dál...

Umění přesnosti ve farmakoterapii

Klinická farmacie v třebíčské nemocnici je velmi důležitou oblastí zdravotní péče. Jejím hlavním úkolem je zajištění bezpečné, účinné a účelné farmakoterapie pro pacienty.

Číst dál...

Bytový dům v Modřínové ulici se již plní

Nový dům v Modřínové ulici v Třebíči nabízí kombinaci sociálních a startovacích bytů. Projekt podporuje jak ty, kteří potřebují krátkodobé řešení, tak obyvatele hledající stabilnější sociální bydlení.

Číst dál...

Okříšky pojedou na kole dětem

Na Vysočině se 18. května uskuteční již čtvrtý ročník charitativní cyklojízdy "Na kole dětem bez hranic". Startovní čára bude vyznačena na Náměstí Míru ve Želetavě, odkud se v 10:00 ráno vydají cyklisté na trasu plnou naděje a odhodlání pomáhat. Jedna ze zastávek bude i v Okříškách.

Číst dál...

Workshop laparoskopie v Nemocnici Třebíč

Workshop v třebíčské nemocnici "Jak laparoskopicky operovat střeva" přitáhl pozornost mnoha lékařů z celé České republiky. Nejen, že se jednalo o příležitost vidět na vlastní oči složitý chirurgický zákrok, ale také o možnost naučit se nové techniky přímo od zkušeného primáře.

Číst dál...

REKLAMA