OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kurz první pomoci v Třebíčské nemocnice

V dnešní rychle se měnící společnosti, kde se každodenně setkáváme s různými riziky a nebezpečími, je kurz první pomoci neocenitelným nástrojem pro každého jednotlivce. Bez ohledu na věk, profesi nebo životní styl, mít znalosti první pomoci může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí v kritických situacích. Nemocnice Třebíč připravila přednášku a praktický výcvik Poskytnutí první pomoci.

Číst dál...

Vzdělávací prostředí je v Okříškách prioritou

Přestože rekonstrukce základní školy v Okříškách zasáhla do běžného provozu, bylo jasné, že radnice a vedení školy měly pečlivě promyšlený plán. Rozvrh prací, od vybourání starých podlah po instalaci nových rozvodů a malířské práce, byl realizován s ohledem na minimalizaci dopadu na život studentů a učitelů.

Číst dál...

Třebíčské kašny jsou připraveny na zimu

V Třebíči, městu s bohatou historií a kulturou, je zazimování kašen nezbytným rituálem. Každý rok, když se teploty začínají blížit k bodu mrazu, se místní vodohospodáři pustí do práce, aby ochránili cenné kašny na Karlově náměstí. Odčerpání vody, čištění a demontáž čerpadel jsou klíčové kroky, které zajišťují, že krásné vodní prvky zůstanou nepoškozené i během nejchladnějších měsíců.

Číst dál...

Nutriční poradna s profesionální péčí

Nemocnice Třebíč má vynikající nutriční poradnu, kde se o pacienty stará kvalifikovaná nutriční terapeutka. Její znalosti a odborný přístup jsou klíčové pro poskytování kvalitní péče. Každý pacient je zde vnímán jako unikátní jedinec s individuálními potřebami a problémy.

Číst dál...

Mateřská škola v Jemnici stále inovuje

V roce 1947 začínala škola s jednou učitelkou a řídícím učitelem obecné školy. V dnešní době se Mateřská škola Jemnice pyšní šesti věkově heterogenními třídami, z nichž jedna je určena pro děti s upraveným vzdělávacím programem. Mateřská škola nabízí možnost přijetí dětí již od tří let. Přestože povinná docházka platí od pěti let, ředitel může výjimečně přijmout i dvouleté děti. Přijímání je založeno na různých kritériích.

Číst dál...

Pietní místo v srdci Okříšek

Hřbitov v Okříškách není jen místem posledního odpočinku, ale i místem, kde si místní občané a návštěvníci připomínají hrdiny, kteří se zasloužili o svobodu a nezávislost naší země. Pamětní desky jsou tichými svědky statečnosti a odvahy, a jsou umístěny tak, aby je bylo možné snadno navštívit a vzpomenout.

Číst dál...

Moderní vybavení gynekologické ambulance

Gynekologie a porodnictví je nesmírně intimní obor. Vždyť těhotenství je produktem toho nejintimnějšího, co spojuje ženu a muže. Jedním z nejvýznamnějších aspektů gynekologické ambulance je kvalifikovaný a zkušený tým lékařů a zdravotních sester. Pacientky vyhledávají ambulanci, kde cítí, že jsou v dobrých rukou a dostanou odbornou lékařskou péči.

Číst dál...

REKLAMA