OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Příběhy stromů v jemnickém arboretu

Arboretum v Jemnici je živým svědectvím historického a přírodního bohatství. Tento botanický park, založený ve spojení se Zemskou lesnickou školou v roce 1907, představuje unikátní kolekci dřevin, která je významná nejen pro svou rozmanitost, ale i pro svůj přínos k vědeckému poznání a ochraně biodiverzity.

Číst dál...

V nemocnici Třebíč najdete nové terminály pro zpětnou vazbu

V Nemocnici Třebíč v budovách U, C a M1, M2 byly instalovány nové pacientské dotazníkové terminály, zaměřené na sběr zpětné vazby od ambulantních i hospitalizovaných pacientů. Tyto samoobslužné stacionární terminály s integrovaným tabletem umožňují pacientům vyjádřit svou spokojenost či nespokojenost s poskytnutou péčí.

Číst dál...

Platnéřský mistr Mojmír Vrtal

V Okříškách na Vysočině se nachází dílna, kde pan Mojmír Vrtal, mistr svého řemesla, kuje čas. Jeho platnéřská dílna není jen prostor plný nástrojů a kovů, ale také místem, kde se minulost snoubí s přítomností a kde ožívají legendy skryté v plátech oceli. Jeho vášeň trvá mnoho let.

Číst dál...

Panenská má nové poklady

V malebné obci Panenská na Jemnicku se v posledních měsících odehrály události, které vtiskly nový život jejímu dědictví. Obec získala nové přírůstky, které přinášejí místní kultuře a společenskému životu nový lesk a důstojnost. Prvním pokladem je nový zvon v kapli sv. Jakuba Většího.

Číst dál...

Strategická role ZZS Jemnice

Zdravotnická záchranná služba je v mysli veřejnosti nejen záchrannou službu, ale i symbol bezpečnosti a pomoci v nejtěžších chvílích. Ve chvílích, kdy každá sekunda rozhoduje o životě a smrti, se na ZZS obracíme s důvěrou a nadějí.

Číst dál...

REKLAMA