OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Oáza péče pro novorozence

Novorozenecké oddělení Nemocnice Třebíč disponujeme moderními přístroji a vybavením zajišťujícími špičkovou péči. Novorozenecké oddělení Nemocnice Třebíč nabízí individuální přístup a hlavně komplexní péči. Podporují soudržnost rodiny, a proto může maminka i tatínek trávit čas se svým dítětem nepřetržitě.

Číst dál...

Krása zlatnictví Gold paní Cahové

Zlatnictví Gold paní Ireny Cahové, založené v roce 1992 má velkou tradici. Zlatnictví nejenže prodává běžné zboží, ale specializuje se na výrobu generačních šperků. Jejich práce nejen zachycuje krásu, ale také předává příběhy z generace na generaci.

Číst dál...

Kouzelná atmosféra Třebíče o Vánocích

Třebíč se v adventním období stává místem kouzla a pohody. Osvětlené ulice a náměstí, vánoční trhy a zábavný program pro celou rodinu. Toto je doba, kdy Třebíč ukazuje svou nejkrásnější tvář, a nabízí nezapomenutelné zážitky pro návštěvníky i místní.

Číst dál...

Advent v Okříškách

Během adventu se v Okříškách konají různé kulturní akce, včetně koncertů a výstav. Tyto akce často zahrnují místní umělce a hudebníky a jsou přístupné pro všechny věkové skupiny.

Číst dál...

Kurz první pomoci třebíčské nemocnice nadchl

Kurz první pomoci v třebíčské nemocnici je skvělým příkladem toho, jak je důležité vzdělávání přístupné pro širokou veřejnost. Tato iniciativa nemocnice Třebíč pomáhá zdůraznit, že znalosti první pomoci by měly být součástí všeobecného vzdělání.

Číst dál...

Nejen hudební nástroj v jemnickém kostele

Varhany v Jemnici ve farním kostele sv. Stanislava, mají bohatou historii, která je úzce spjata s kulturním a duchovním vývojem města. Hrají klíčovou roli v liturgickém životě kostela a jejich zvuk dodává bohoslužbám na výjimečnosti. Malebný zvuk na nich vytváří člověk plně oddaný hudbě.

Číst dál...

Jemnická dominanta Kostel sv. Stanislava

Kostel sv. Stanislava v Jemnici se svou štíhlou a vysokou věží je hlavní dominantou města. Jeho elegantní silueta vítá návštěvníky z širokého okolí a je nepřehlédnutelným orientačním bodem. Bílá věž kostela s červenou střechou a výškou 53 metrů a 63 centimetrů je impozantní stavbou.

Číst dál...

REKLAMA