OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Nový hvězdný zážitek v Třebíči

Město Třebíč získalo gem ve formě nového planetária, místa, kde se učení a zábava spojují. Každý pátek večer a při dobrém počasí i v sobotu je hvězdárna a nové planetárium místem, kde se může každý stát objevitelem vesmíru.

Číst dál...

Nová alej v Zámiši

ou vycházkovou trasu obyvatel Třebíče vedoucí okolo sportovního okruhu Zámiš – Bažantnice budou nově lemovat mladé stromky. Letos na podzim bude podél cesty vysázeno šedesát dřevin, které vytvoří novou alej. Na stromky mohli lidé přispět a tím si je „adoptovat“.

Číst dál...

Nové operační sály Třebíčské nemocnice oslavily rok provozu

Nové operační sály v Nemocnici Třebíč, které mají za sebou rok provozu jsou špičkově vybaveny a představují skvost moderní technologie. S video managementem, který umožňuje real-time zobrazení operačního pole a dat z nemocničního informačního systému, se posunuje standard zdravotní péče na zcela novou úroveň.

Číst dál...

Podzimní akce v Třebíči

Každoročně si s hrdostí připomínáme významné dny. Den vzniku samostatného československého státu otevřel novou kapitolu v historii našeho národa. Svátek svatého Martina je vždy jedním z vrcholů podzimu a 17. listopad je vždy plný světla a naděje. Lampiónový průvod je krásnou tradicí a připomenutí tohoto důležitého dne.

Číst dál...

Moderní technologie spojencem tradiční instituce

Elektronická úřední deska představuje revoluci ve způsobu, jakým obce a města komunikují se svými občany. Nejenže zajišťuje nepřetržitý přístup k oficiálním dokumentům, ale také se stává platformou pro sdílení informací o lokálních událostech a novinkách. Okříšky tak mají nejen transparentní, ale i komplexní komunikační nástroj.

Číst dál...

Kurz první pomoci v Třebíčské nemocnice

V dnešní rychle se měnící společnosti, kde se každodenně setkáváme s různými riziky a nebezpečími, je kurz první pomoci neocenitelným nástrojem pro každého jednotlivce. Bez ohledu na věk, profesi nebo životní styl, mít znalosti první pomoci může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí v kritických situacích. Nemocnice Třebíč připravila přednášku a praktický výcvik Poskytnutí první pomoci.

Číst dál...

Vzdělávací prostředí je v Okříškách prioritou

Přestože rekonstrukce základní školy v Okříškách zasáhla do běžného provozu, bylo jasné, že radnice a vedení školy měly pečlivě promyšlený plán. Rozvrh prací, od vybourání starých podlah po instalaci nových rozvodů a malířské práce, byl realizován s ohledem na minimalizaci dopadu na život studentů a učitelů.

Číst dál...

Třebíčské kašny jsou připraveny na zimu

V Třebíči, městu s bohatou historií a kulturou, je zazimování kašen nezbytným rituálem. Každý rok, když se teploty začínají blížit k bodu mrazu, se místní vodohospodáři pustí do práce, aby ochránili cenné kašny na Karlově náměstí. Odčerpání vody, čištění a demontáž čerpadel jsou klíčové kroky, které zajišťují, že krásné vodní prvky zůstanou nepoškozené i během nejchladnějších měsíců.

Číst dál...

REKLAMA