OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Lidé ocenili kvalitu. Cestujících ve veřejné dopravě přibývá

Od 1. ledna letošního roku jezdí v Třebíči 12 nových autobusů. Všechny vozy jsou nízkopodlažní a ve vybavení mají USB, WiFi, hlasové hlášení a informační systém pro nevidomé. Cestující mohou nově uhradit jízdné bezkontaktní platební kartou a dopravce otevřel informační kancelář pro prodej kuponů na Karlově náměstí.

Číst dál...

Třebíčské školy se utkají o pohár

Ve dnech 19.–23. září se v Třebíči koná olympiáda základních škol a víceletých gymnázií. Soutěžit se bude ve čtyřech věkových kategoriích. První stupeň čekají soutěže v atletice, plavání, přehazované, kopané, tenisu a vybíjené, žáci a žákyně druhého stupně a nižších ročníků víceletých gymnázií se střetnou rovněž v atletice, plavání, tenisu a kopané, navíc pak v beachvolejbalu, florbalu a softbalu.

Číst dál...

O víkendu vyroste v Třebíči malý kruhový objezd

Pracovníci odboru dopravy a komunálních služeb třebíčského městského úřadu informují, že od soboty 27. srpna od 7 hodin do neděle 28. srpna do 20 hodin bude ve městě prováděna montáž provizorního kruhového objezdu a úprava dopravního značení na silnici v křižovatce ulic Hrotovická a Kosmákova.

Číst dál...

REKLAMA