OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Kubišův rodný dům láká expozicí o atentátníkově životě

V Dolních Vilémovicích na Třebíčsku jsou patřičně hrdí na svého rodáka Jana Kubiše, který spolu s dalšími hrdiny československé historie 27. května 1942 provedl atentát na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. Parašutistův nedlouhý život nově přibližuje expozice v jeho rodném domě, který se dočkal rekonstrukce.

Číst dál...

Srazil dívku a ujel

V úterý mezi čtvrt na devět a půl devátou ráno se v Třebíči stala dopravní nehoda. Na křižovatce ulic Mezníkova a Bartošova v blízkosti plaveckého bazénu Laguna se střetlo osobní vozidlo s šestnáctiletou chodkyní. Dívka po střetu utrpěla lehké zranění, se kterým musela být převezena do třebíčské nemocnice. Řidič z místa nehody ujel, aniž by se přesvědčil, co se dívce stalo.

Číst dál...

Mladíka, který na ulici okrádal ženy, policisté dopadli

Třebíčským policistům se podařilo dopadnout muže, který ve městě okrádal starší ženy. Své oběti náhodně potkal na ulici. Okradené připravil o kabelky, které jim vytrhl z ruky nebo strhl z ramene. Kromě šesti krádeží má muž na svědomí ještě loupežné přepadení, při kterém napadená žena utrpěla vážné zranění. Kriminalisté zahájili trestní stíhání osmnáctiletého mladíka, který byl obviněn ze spáchání tří trestných činů.

Číst dál...

REKLAMA