OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Lékárna Třebíčské nemocnice připravuje léky z konopí

Léčebné konopí může být užitečné pro řadu onemocnění, nejen pro ty, které jsou obvykle spojovány s chronickou bolestí. Používá se jako podpůrná léčba u závažných chorob, jako je chronická neutišitelná bolest, roztroušená skleróza, nevolnost, při revmatoidní artritidě a dalších onemocněních. Jednou z mála lékáren, které s léčebným konopím pracuje je nemocniční lékárna v třebíčské nemocnici.

Číst dál...

Hrádek v Třebíči se blíží ke svému konci

Poslední etapa revitalizace městského parku Hrádek v Třebíči se blíží k závěru, přináší řadu vylepšení. Tato etapa nepřináší výrazné změny v zeleni, ale zaměřuje se na infrastrukturu a vybavení parku.

Číst dál...

Urgentní příjem Třebíčské nemocnice

Urgentní příjem Nemocnice Třebíč hraje klíčovou roli v poskytování nezbytné péče pacientům s akutními zdravotními problémy 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Je dobré vědět, že je tato služba dostupná pro ty, kteří ji opravdu potřebují, a to kdykoliv během dne či noci.

Číst dál...

Chytré semafory v Třebíči jsou v provozu

Práce na semaforech, které řidičům ztěžovaly průjezd Třebíčí, je u konce. Modernizace signalizace zahrnuje sedm stávajících křižovatek a přidává semafory na dvě nové lokality. Tato investice by měla výrazně zlepšit dopravní situaci ve městě.

Číst dál...

Okříšský zámek v noci oživl

V sobotu 9. září byl Okříšský zámek otevřen pro děti a rodiny, kteří se mohli setkat s postavami z pohádek a strašidly v rámci akce "noční oživlý zámek". Toto neobvyklé setkání umožnilo návštěvníkům prozkoumat zámek v noci a potkat se s různými postavami z historie a fikce.

Číst dál...

Den otevřených dveří v Třebíčské nemocnici měl vysokou účast

Vysoká účast na dnech otevřených dveří v Třebíčské nemocnici potvrdila zájem o prevenci. Zejména kontrola cholesterolu, ultrazvukové vyšetření magistrálních tepen mozku a kontrola nitroočního tlaku byly vysoce vyhledávány, což potvrzuje rostoucí povědomí veřejnosti o důležitosti prevence.

Číst dál...

Začala stavba nového mostu v Poušově

Důležitá dopravní tepna mezi západní a severní částí Třebíče byla uzavřena na tři čtvrtě roku. Uzavření mostu v Poušově bylo nezbytné. Původní most, darovaný městu po druhé světové válce, sloužil komunitě po téměř osmdesát let.

Číst dál...

REKLAMA