OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Třebíči zahajují podzimní deratizaci

Město Třebíč informuje o právě prováděné podzimní deratizaci. Hubení hlodavců ve městě a městských částech potrvá od poloviny října do 27. listopadu, uskuteční se ve čtyřech etapách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 13. 10. 2015

Každý všední den Vám přinášíme aktuální zprávy, které můžete vidět i v našem televizním vysílání. Dnes například zjistíte, jak policisté v Jihlavě čelili útoku střelce nebo co je nového na Horním náměstí v Humpolci.

Číst dál...

Obviněná žena si půjčovala peníze i na své blízké a známé

Kriminalisté oddělení hospodářské kriminality v Třebíči ukončili vyšetřování rozsáhlého a složitého případu podvodu. Devětadvacetiletá žena sjednávala úvěry na další osoby bez jejich vědomí nebo uzavírala smlouvy na sebe, i když věděla, že úvěry nebude moci splácet. Ve většině případů jí byly peníze poskytnuty a žena takto získala celkovou částku téměř tři miliony korun, splátky poté hradila pouze výjimečně. Obviněna byla ze spáchání tří trestných činů.

Číst dál...

Veřejná prostranství v Borovině jsou otevřená

Zástupci města v pátek 11. září slavnostně otevřeli veřejná prostranství v Třebíči-Borovině. Revitalizace přibližně tří hektarů brownfieldu v areálu bývalé továrny BOPO trvala zhruba rok a dva měsíce a celková výše nákladů byla 41 milionů. Město pro revitalizaci získalo dotaci z Regionálního operačního programu NUTS 2 Jihovýchod ve výši 70 procent, zbylých třicet procent hradilo z vlastních zdrojů.

Číst dál...

REKLAMA