OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Alternátoru vyroste les. Ukáže využití biomasy

V Ekotechnickém centru Alternátor, které se nachází v prostorách bývalé třebíčské Baťovy továrny, se návštěvníci budou moci brzo projít lesem. Ovšem ne tak ledajakým – tento „vyroste“ přímo v budově Alternátoru a poslouží jako názorná edukační pomůcka.

Číst dál...

Třebíčané vybrali deset problémů města

Na každoročním třebíčském Fóru Zdravého města se mohou účastníci vyjádřit k jakémukoliv problému či oblasti, která je z jejich pohledu problematická a měla by se řešit. Setkání je otevřené všem. Mladým, seniorům i rodinám s dětmi. Na akci jsou zváni nejen zástupci veřejné správy, neziskového a podnikatelského sektoru, vzdělávacích a odborných institucí či zastupitelé, ale především široká veřejnost.

Číst dál...

Další školy i stacionář ušetří za topení. Zateplování skončilo

Město Třebíč v pondělí předalo k užívání nově zateplené budovy. Jedná se o pět školek, denní stacionář a dům s pečovatelskou službou. Slavnostnímu předání byly přítomni jak ředitelé jednotlivých institucí, tak zástupci zhotovitelských firem. Všechny budovy mají zateplené obvodové zdi a střechy i novou hydroizolaci a hromosvody.

Číst dál...

Základní školy v Třebíči využívají služby školního psychologa. Spokojení jsou rodiče i učitelé

Všech sedm základních škol v Třebíči využívá služeb školního psychologa Zdeňka Krpouna. Ten spolupracoval na projektu Síťování škol, díky kterému měly školy k dispozici specializované odborníky – logopedy, psychology a speciální pedagogy. Po ročním působení byli rodiče a učitelé nadšeni způsobem jeho práce s dětmi. Ačkoli projekt zatím nemá návaznost, ředitelé škol se s městem dohodli na výpomoci, aby psycholog mohl na školách působit nadále.

Číst dál...

REKLAMA