OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Další školy i stacionář ušetří za topení. Zateplování skončilo

Město Třebíč v pondělí předalo k užívání nově zateplené budovy. Jedná se o pět školek, denní stacionář a dům s pečovatelskou službou. Slavnostnímu předání byly přítomni jak ředitelé jednotlivých institucí, tak zástupci zhotovitelských firem. Všechny budovy mají zateplené obvodové zdi a střechy i novou hydroizolaci a hromosvody.

Číst dál...

Základní školy v Třebíči využívají služby školního psychologa. Spokojení jsou rodiče i učitelé

Všech sedm základních škol v Třebíči využívá služeb školního psychologa Zdeňka Krpouna. Ten spolupracoval na projektu Síťování škol, díky kterému měly školy k dispozici specializované odborníky – logopedy, psychology a speciální pedagogy. Po ročním působení byli rodiče a učitelé nadšeni způsobem jeho práce s dětmi. Ačkoli projekt zatím nemá návaznost, ředitelé škol se s městem dohodli na výpomoci, aby psycholog mohl na školách působit nadále.

Číst dál...

V Třebíči zahajují podzimní deratizaci

Město Třebíč informuje o právě prováděné podzimní deratizaci. Hubení hlodavců ve městě a městských částech potrvá od poloviny října do 27. listopadu, uskuteční se ve čtyřech etapách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 13. 10. 2015

Každý všední den Vám přinášíme aktuální zprávy, které můžete vidět i v našem televizním vysílání. Dnes například zjistíte, jak policisté v Jihlavě čelili útoku střelce nebo co je nového na Horním náměstí v Humpolci.

Číst dál...

REKLAMA