OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Nejen hudební nástroj v jemnickém kostele

Varhany v Jemnici ve farním kostele sv. Stanislava, mají bohatou historii, která je úzce spjata s kulturním a duchovním vývojem města. Hrají klíčovou roli v liturgickém životě kostela a jejich zvuk dodává bohoslužbám na výjimečnosti. Malebný zvuk na nich vytváří člověk plně oddaný hudbě.

Číst dál...

Jemnická dominanta Kostel sv. Stanislava

Kostel sv. Stanislava v Jemnici se svou štíhlou a vysokou věží je hlavní dominantou města. Jeho elegantní silueta vítá návštěvníky z širokého okolí a je nepřehlédnutelným orientačním bodem. Bílá věž kostela s červenou střechou a výškou 53 metrů a 63 centimetrů je impozantní stavbou.

Číst dál...

Nový hvězdný zážitek v Třebíči

Město Třebíč získalo gem ve formě nového planetária, místa, kde se učení a zábava spojují. Každý pátek večer a při dobrém počasí i v sobotu je hvězdárna a nové planetárium místem, kde se může každý stát objevitelem vesmíru.

Číst dál...

Nová alej v Zámiši

ou vycházkovou trasu obyvatel Třebíče vedoucí okolo sportovního okruhu Zámiš – Bažantnice budou nově lemovat mladé stromky. Letos na podzim bude podél cesty vysázeno šedesát dřevin, které vytvoří novou alej. Na stromky mohli lidé přispět a tím si je „adoptovat“.

Číst dál...

Nové operační sály Třebíčské nemocnice oslavily rok provozu

Nové operační sály v Nemocnici Třebíč, které mají za sebou rok provozu jsou špičkově vybaveny a představují skvost moderní technologie. S video managementem, který umožňuje real-time zobrazení operačního pole a dat z nemocničního informačního systému, se posunuje standard zdravotní péče na zcela novou úroveň.

Číst dál...

Podzimní akce v Třebíči

Každoročně si s hrdostí připomínáme významné dny. Den vzniku samostatného československého státu otevřel novou kapitolu v historii našeho národa. Svátek svatého Martina je vždy jedním z vrcholů podzimu a 17. listopad je vždy plný světla a naděje. Lampiónový průvod je krásnou tradicí a připomenutí tohoto důležitého dne.

Číst dál...

Moderní technologie spojencem tradiční instituce

Elektronická úřední deska představuje revoluci ve způsobu, jakým obce a města komunikují se svými občany. Nejenže zajišťuje nepřetržitý přístup k oficiálním dokumentům, ale také se stává platformou pro sdílení informací o lokálních událostech a novinkách. Okříšky tak mají nejen transparentní, ale i komplexní komunikační nástroj.

Číst dál...

REKLAMA