OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Nová naučná stezka v Okříškách

Původně hospodářsky využívaný les nad rybníkem Obecník v Okříškách, který byl zdecimován kůrovcem, nyní díky inovativnímu přístupu radnice získává nový život ve formě naučné stezky. Z hospodářského hlediska plocha lesíka nebyla velká a arboretu tedy nic nebránilo.

Číst dál...

Komfort a bezbariérovost v Městysi Okříšky

Ve snaze zpříjemnit návštěvu úřadu pro seniory a hendikepované občany, městys Okříšky investoval do nového schodišťového sedátka. Architektura historických budov, jako jsou dvoře a točité schodiště, představují značné výzvy pro moderní bezbariérová řešení.

Číst dál...

Hygiena rukou a radost v třebíčské nemocnici

Nemocnice Třebíč se připojila k celosvětové akci Světového dne hygieny rukou. Tato událost každoročně připomíná význam správné hygieny rukou jako klíčového faktoru v prevenci šíření infekčních onemocnění.

Číst dál...

Den melanomu v třebíčské nemocnici

První květnové pondělí se v rámci Evropského dne melanomu uskutečnila na kožním oddělení třebíčské nemocnice preventivní kontrola znamének, která přilákala rekordní počet účastníků. Celkem 184 osob využilo možnosti bezplatného vyšetření.

Číst dál...

Nabušený květen v Jemnici

Jemnice otevírá svou náruč v květnu pro všechny, kdo chtějí zažít zábavu, soutěže a kulturní akce. Od dětských závodů až po večerní taneční zábavy, program nabízí něco pro každého.

Číst dál...

150 let silného ducha

 Jemnice se letos stala svědkem výjimečného jubilea - 150. výročí založení místního Sboru dobrovolných hasičů. Tato událost, plná historie, odvahy a obětavosti, si zasloužila výjimečnou pozornost a oslavu.

Číst dál...

Modernizace bytu v Jemnici

Jemnická správa majetku je důležitou součástí infrastruktury města Jemnice, které se stará o byty ve vlastnictví města a zajišťuje jejich údržbu a postupné rekonstrukce.

Číst dál...

REKLAMA