OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Telčská pobočka Muzea Vysočiny se přestěhuje do Univerzitního centra

V průběhu srpna dojde k přestěhování telčské pobočky Muzea Vysočiny Jihlava do prostor Univerzitního centra Masarykovy univerzity v Telči. Změnu si vynutilo zahájení rekonstrukce Zámku Telč. Dočasné přemístění muzea do prostor univerzitního centra je zároveň i logickým vyústěním dlouhodobé spolupráce obou institucí.

Číst dál...

Vybavený chemostacionář slouží pacientům

Chemostacionář pro onkologické pacienty je kompletně vybavený. V pořadí již pátý Vánoční pokoj jihlavské nemocnice tak dostal podobu, jakou si na oddělení představovali. Pacienti mají nová křesla, sedačky nebo tablety se sluchátky, které jim mají zpříjemnit pobyt v nemocnici během chemoterapií.

Číst dál...

VIDEO: Policisté pátrají po zlodějce

Jihlavští policisté se na veřejnost obracejí s žádostí o spolupráci při prověřování případu krádeže. Zákaznice při nakupování v obchodě přišla o svoji peněženku. Kamerové záznamy odhalily, jak se čin odehrál.

Číst dál...

Jihlava zahájila stavbu mateřské školy Na Dolech

V Jihlavě ve Starých Horách začala stavba mateřské školky s celodenním provozem. Školka bude mít vyhrazené kapacity pro děti zaměstnanců společnosti Bosch Diesel. Moderní zařízení bude připraveno k provozu od začátku školního roku 2019/2020. Ve školce s možností přespání bude vodní svět, vířivka a interaktivní dílna.

Číst dál...

Jihlava začne plošně svážet použité jedlé oleje a tuky

Jihlava dlouhodobě a koncepčně usiluje o snižování množství netříděného komunálního odpadu. Novinkou je zavedení celoplošného svozu jedlých olejů a tuků. Od začátku srpna bude po městě rozmístěno 24 nádob, do kterých budou moci občané ukládat použité tuky ideálně v PET lahvích.

Číst dál...

Pro pacienty jsou připraveny vozíky na mince jako v supermarketu

V jihlavské nemocnici zavedli stejný systém půjčování invalidních vozíků, jako těch nákupních v supermarketu. Protože se vozíky neustále ztrácely, jsou nově na desetikorunovou zálohu a řetízek. Nové kusy jsou označeny také velkým logem nemocnice, což by mělo zamezit krádežím.

Číst dál...

REKLAMA