OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jihlavský GIS získal mezinárodní ocenění

Mezi významné organizace z celého světa, které využívají GIS (geografický informační systém), se připojila i Jihlava. Městské GIS mapy dostaly v americkém San Diegu ocenění Special Achievement in GIS v rámci celosvětové uživatelské konference společnosti ESRI, a to rovnou z rukou jejího zakladatele Jacka Dangermonda.

Číst dál...

Jihlavští architekti navrhnou dočasné využití Modety

Vedení města pokračuje v plnění Programového prohlášení Rady města Jihlavy na příští čtyři roky. V programových prioritách koaliční smlouvy v oblasti cestovního ruchu udělal magistrát další krok k dočasnému využití areálu Modety Jihlava.

Číst dál...

Začíná devátá mezinárodní česko-finská hokejová škola. Základnu mají malí hokejisté na stadionu jihlavské Dukly

Dnes časně ráno se téměř padesátka mladých hokejistů ze čtyř klubů Vysočiny a tří klubů z Finska poprvé potkala tváří v tvář. Začal devátý ročník česko-finské hokejové školy, kterou pořádá HC Dukla Jihlava s finanční podporou Kraje Vysočina. Hokejový kemp pro nadané čítá celkem sedm a půl dne, hráče čeká pět zápasů, jeden hlavní zápas a jedno volné odpoledne. První zápasové góly padnou už dnes odpoledne, na kdy je plánován první společný zápas.

Číst dál...

Na nových zastávkách na Hradební ulici v Jihlavě začaly zastavovat regionální autobusy

Dvě nové autobusové zastávky na Hradební ulici v Jihlavě jsou od víkendu ve zkušebním provozu. V pondělí na nich po domluvě s regionálními dopravci začaly zastavovat autobusy. “Dané zastávky budou obsluhovány linkami pod objednávkou Kraje Vysočina. Jedná se o linky přijíždějící do Jihlavy ze směrů Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí, Třebíč a Moravské Budějovice jedoucí po ulici Hradební. Současně k danému termínu přestanou vybrané spoje obsluhovat zastávku Jihlava - Žižkova, Jihlava - poliklinika a zastávku na výstup Jihlava - Na Brněnském mostě,“ informoval Pavel Bartoš z odboru dopravy a silničního hospodářství Krajského úřadu Kraje Vysočina.

Číst dál...

V nákupním centru Citypark se otevře hypermarket Albert ve své nejsvěžejší podobě

Již 31. července otevře v jihlavském Cityparku hypermarket Albert a nabídne zákazníkům řadu změn a vylepšení, které jim zpestří a zpříjemní nakupování. Jeho podoba bude vycházet z konceptu nejlepšího obchodu v Česku a vítěze Diamantové ligy kvality, Albertu v pražském obchodním centru Chodov. Zákazníci se tak dočkají první a nejočekávanější prodejny, která se zde v rámci rekonstrukce znovuotevře.

Číst dál...

REKLAMA