OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Přísekohraní: oslavte s námi 100. výročí založení republiky a druhý ročník Přísekohraní s ikonickou hračkou z 80.let

Zveme Vás na druhý ročník Přísekohraní, který Vám přináší to nejlepší z minulosti i současnosti. Na festivalu potkáte Igráčka ve šlapacím autíčku, ve fotokoutku nebo si bude hrát s moderními stavebnicemi. V hlavní roli festivalu se ale letos představí jiná legendární hračka - postavte společně s námi nejdelším řetěz z céček v ČR!

Číst dál...

Kriminalisté objasnili případ loupeže

Kriminalisté jihlavského územního odboru objasnili případ loupeže, ke které došlo v červnu v Telči. Obětí útoku se stal náhodný mladý muž, který se s útočníky neznal. Kriminalistům se podařilo oba podezřelé muže vypátrat a zahájili jejich trestní stíhání. Muži ve věku devětatřicet a dvacet let, oba recidivisté, byli obviněni ze spáchání zvlášť závažného zločinu.

Číst dál...

Aktivně do práce: firma Bosch Diesel opětovně oceněna jako Cyklozaměstnavatel Jihlavy

Sportovní vyžití, podpora zdraví a ještě možnost něco vyhrát: tím vším se vyznačuje iniciativa „Do práce na kole“. V době pořádání akce, od 1. května do 30. května 2018, jezdili zaměstnanci firmy Bosch v Jihlavě do práce na kole, a to jak přímo z domu, tak i v kombinaci s veřejnými dopravními prostředky. V rámci vzájemné motivace mohli zaměstnanci vytvářet společné cyklotýmy.

Číst dál...

Hlavní vchod do nemocnice v Jihlavě se až do podzimu uzavře

Až do konce října se uzavře hlavní vchod do jihlavské nemocnice z ulice Vrchlického. Projde kompletní rekonstrukcí a s ním oba spojovací mosty mezi diagnostickým a interním pavilonem a také mezi interním pavilonem a příjmem „B“. Na všech místech se vymění okna, zateplí plášť a vymění střecha. Opravy vyjdou na téměř 25 milionů korun. Změny nastanou už od pondělí 9. července.

Číst dál...

REKLAMA