OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Pokus o sebevraždu muži překazili

Policisté jihlavského obvodního oddělení Jihlava v úterý zachránili člověka, který chtěl ukončit svůj život. Strážci zákona rychle a profesionálně zasáhli a čtyřiatřicetiletému muži bezprostředně ohroženému na životě poskytli nezbytnou pomoc.

Číst dál...

S případem poškození výlohy objasnili kriminalisté i napadení

Kriminalisté jihlavského územního odboru objasnili případ napadení a loupeže, které se v květnu odehrály v Třešti. Ze spáchání trestného činu jsou obviněni dva muži. Oba podezřelé ve věku čtyřiadvacet a devětadvacet let kriminalisté zadrželi a policejní komisař zahájil jejich trestní stíhání.

Číst dál...

Cizincům, kteří na ubytovně zbili muže do bezvědomí, hrozí deset let za mřížemi

Kriminalisté jihlavského územního odboru objasnili závažný případ fyzického napadení, které se v březnu odehrálo na ubytovně na Jihlavsku. Ubytovaný muž skončil po útoku dvou cizinců s mnohačetnými zlomeninami v nemocnici, útočníky neznal. Podezřelé cizince kriminalisté vypátrali, byli zadrženi a umístěni do cely. Policejní komisař zahájil trestní stíhání dvou mužů, kteří jsou obviněni ze spáchání zvlášť závažného zločinu.

Číst dál...

V jihlavské zoo se opět proletí dravci a sovy

S příchodem měsíce května se do areálu jihlavské zoo na letní sezónu stěhuje celá řada dravých ptáků a sov. Pro návštěvníky zoologické zahrady to znamená, že začínají oblíbené letové ukázky dravců a sov s manželi Evou a Edou Školoudovými. Budou se konat na obvyklém místě v prostoru před australskou farmou.

Číst dál...

Výrobci pervitinu mají utrum

Kriminalistům jihlavského územního odboru se podařilo v Jihlavě odhalit dvě varny pervitinu. Minulý týden zadrželi celkem tři muže, kteří se dopouštěli závažné drogové trestné činnosti. Kriminalisté provedli dvě domovní prohlídky, zajistili předměty určené k výrobě drog a také pervitin. Všichni tři zadržení skončili v policejní cele a policejní komisař zahájil jejich trestní stíhání. Obviněni byli ze spáchání trestného činu, jeden z obviněných byl na podaný návrh vzat do vazby.

Číst dál...

REKLAMA