OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Červený stan znovu před jihlavskou nemocnicí

Od pondělí 13. července opět spouští Nemocnice Jihlava provoz červeného stanu na parkovišti před hlavních vchodem do nemocnice. Mobilní buňku odvezla z parkoviště, kde sloužila čtvrt roku, těžká technika 23. června. Vzhledem k epidemiologické situaci na Jihlavsku bude nemocnice stan znovu využívat jako odběrové místo pro Covid 19. Stan spustil svůj provoz od 7:00. Už od pátku 10. července jsou vzhledem k zhoršené epidemiologické situaci zakázány návštěvy na všech odděleních.

Prázdniny začínají v Zoo Jihlava

Skvělý tip na první červencovou sobotu bude návštěva jihlavské zoo. V areálu zoo bude bohatý program pro malé i velké návštěvníky. Ti se mohou těšit také na novou fotosoutěž a samoobslužnou hru v zoo. Probíhat budou i komentovaná krmení doplněná o nový druh zvířat a letové ukázky dravců a sov.

Číst dál...

Pachatel v Jihlavě odcizil kolo a boty

Jihlavští policisté pátrají po pachateli, který z bytového domu odcizil věci v hodnotě přes třicet tisíc korun. K činu došlo v noci ze středy 24. června na čtvrtek na ulici Na Sádkách v Jihlavě. Z kolárny domu si pachatel odvezl pánské horské kolo Superior modré barvy a hokejku CCM. Dále si z domu odnesl tři páry bot. Přivolaní policisté na místě provedli ohledání, šetření a zadokumentování. Případ prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže a po pachateli pátrají. Za uvedenou trestnou činnost mu hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

 

Žháře se podařilo rychle zadržet

Vynikající spolupráce policistů z obvodního oddělení Třešť a kriminalistů z oddělení obecné kriminality služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Jihlava vedla k rychlému objasnění případů tří úmyslně založených požárů v Batelově a okolí. 

Číst dál...

V Jihlavě a Brodě rozšířena možnost testování na onemocnění Covid-19

V Kraji Vysočina fungují od dnešního rána už dvě stacionární odběrová místa pro indikované pacienty s doporučením odběru od krajské hygienické stanice. První je umístěno před hlavním vchodem Nemocnice Jihlava na Vrchlického ulici, druhé zahájilo provoz na záchytném parkovišti Nemocnice Havlíčkův Brod na Rozkošské ulici. Práce na těchto stacionárních odběrových místech má přísná pravidla, kterými se musí všichni řídit.

Číst dál...

Jihlava zrušila všechny městské akce až do konce června

Kvůli současnému nouzovému stavu v České republice, který byl vyhlášen kvůli šíření nákazy nového koronaviru, souhlasili jihlavští radní se zrušením všech kulturních akcí, které se měly uskutečnit od března do konce června a jejich pořadatelem je statutární město Jihlava.

Číst dál...

Modeláři budou soutěžit o štít města Jihlavy

Jako pořadatelé si Vás dovolujeme pozvat na tradiční soutěžní výstavu plastikových modelů "O Štít města Jihlavy", 45.ročník a 11. ročník Kit Show, která se bude konat v sobotu 21.3.2020 v refektářích Hotelu Gustav Mahler, Křížová 4, Jihlava.

Číst dál...

REKLAMA