OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Budova SŠ PTA Jihlava prošla zateplením

Od června letošního roku probíhá na Střední škole průmyslové, technické a automobilní Jihlava výuka ve třech zrenovovaných objektech dílen. Kraj Vysočina získal na jejich zateplení podporu z finančních prostředků EU. Kraj Vysočina aktivně vyhledává možnost realizace projektů na snížení energetické náročnosti budov ve vlastnictví kraje. Jedním z takových projektů je i realizace energeticky úsporných opatření na třech objektech dílen Střední školy průmyslové, technické a automobilní Jihlava, kde probíhá praktická výuka žáků. Na těchto objektech došlo od července 2017 mimo jiné k výměně okenních a dveřních výplní a zateplení obvodových plášťů a střech.

Číst dál...

Jihlavští kriminalisté objasnili sérii krádeží

Kriminalistům jihlavského územního odboru se podařilo dopadnout pachatele, kteří se dopustili sedmi vloupání do objektů. Škoda, kterou způsobili, přesáhla částku 200 tisíc korun. Zaměřili se zejména na krádeže v neobývaných objektech, odkud si odnášeli především nářadí, kabely a pohonné hmoty. Podezřelé muže kriminalisté dopadli minulý týden po krádeži, které se dopustili v areálu lomu u Boršova. Muži, oba ve věku devětatřicet let, byli obviněni ze spáchání trestných činů. Jeden z nich byl na podaný návrh vzat do vazby.

Číst dál...

Přísekohraní: oslavte s námi 100. výročí založení republiky a druhý ročník Přísekohraní s ikonickou hračkou z 80.let

Zveme Vás na druhý ročník Přísekohraní, který Vám přináší to nejlepší z minulosti i současnosti. Na festivalu potkáte Igráčka ve šlapacím autíčku, ve fotokoutku nebo si bude hrát s moderními stavebnicemi. V hlavní roli festivalu se ale letos představí jiná legendární hračka - postavte společně s námi nejdelším řetěz z céček v ČR!

Číst dál...

Kriminalisté objasnili případ loupeže

Kriminalisté jihlavského územního odboru objasnili případ loupeže, ke které došlo v červnu v Telči. Obětí útoku se stal náhodný mladý muž, který se s útočníky neznal. Kriminalistům se podařilo oba podezřelé muže vypátrat a zahájili jejich trestní stíhání. Muži ve věku devětatřicet a dvacet let, oba recidivisté, byli obviněni ze spáchání zvlášť závažného zločinu.

Číst dál...

Aktivně do práce: firma Bosch Diesel opětovně oceněna jako Cyklozaměstnavatel Jihlavy

Sportovní vyžití, podpora zdraví a ještě možnost něco vyhrát: tím vším se vyznačuje iniciativa „Do práce na kole“. V době pořádání akce, od 1. května do 30. května 2018, jezdili zaměstnanci firmy Bosch v Jihlavě do práce na kole, a to jak přímo z domu, tak i v kombinaci s veřejnými dopravními prostředky. V rámci vzájemné motivace mohli zaměstnanci vytvářet společné cyklotýmy.

Číst dál...

Hlavní vchod do nemocnice v Jihlavě se až do podzimu uzavře

Až do konce října se uzavře hlavní vchod do jihlavské nemocnice z ulice Vrchlického. Projde kompletní rekonstrukcí a s ním oba spojovací mosty mezi diagnostickým a interním pavilonem a také mezi interním pavilonem a příjmem „B“. Na všech místech se vymění okna, zateplí plášť a vymění střecha. Opravy vyjdou na téměř 25 milionů korun. Změny nastanou už od pondělí 9. července.

Číst dál...

REKLAMA