OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jihlavský GIS získal mezinárodní ocenění

Mezi významné organizace z celého světa, které využívají GIS (geografický informační systém), se připojila i Jihlava. Městské GIS mapy dostaly v americkém San Diegu ocenění Special Achievement in GIS v rámci celosvětové uživatelské konference společnosti ESRI, a to rovnou z rukou jejího zakladatele Jacka Dangermonda.

Číst dál...

Jihlavští architekti navrhnou dočasné využití Modety

Vedení města pokračuje v plnění Programového prohlášení Rady města Jihlavy na příští čtyři roky. V programových prioritách koaliční smlouvy v oblasti cestovního ruchu udělal magistrát další krok k dočasnému využití areálu Modety Jihlava.

Číst dál...

Začíná devátá mezinárodní česko-finská hokejová škola. Základnu mají malí hokejisté na stadionu jihlavské Dukly

Dnes časně ráno se téměř padesátka mladých hokejistů ze čtyř klubů Vysočiny a tří klubů z Finska poprvé potkala tváří v tvář. Začal devátý ročník česko-finské hokejové školy, kterou pořádá HC Dukla Jihlava s finanční podporou Kraje Vysočina. Hokejový kemp pro nadané čítá celkem sedm a půl dne, hráče čeká pět zápasů, jeden hlavní zápas a jedno volné odpoledne. První zápasové góly padnou už dnes odpoledne, na kdy je plánován první společný zápas.

Číst dál...

REKLAMA