OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Pístovští hasiči se dočkají nové přístavby zbrojnice

zborjnice_pistov_1Dobrovolní hasiči z Jihlavy - Pístova se konečně dočkají dlouho očekávané přístavby hasičské zbrojnice. Přístavba zahrnuje nový hlavní vstup, sociální zařízení, příruční sklad pro hasičský materiál a v rámci stavebních prací bude provedena i oprava stávající garáže.

Číst dál...

Hřiště v Antonínově Dole už slouží malým fotbalistům

ant_dul-otevreni_021Tradiční přestřižením pásky a přátelským zápasem přípravek Jihlavy a Humpolce ročníku 2002 dnes bylo otevřeno nové travnaté hřiště v Antonínově Dole u Jihlavy! Na místě původního travnatého hřiště je nyní zejména žákovským týmům FC Vysočina k dispozici perfektní travnatá plocha s automatickým zavlažováním.

Číst dál...

Jihlava si připomněla srpnové události roku 1968

2010-08-20_plocek_160aPoložením květin k pamětní desce Evžena Plocka si Jihlava připomněla vstup vojsk Varšavské smlouvy do Československa v noci z 20. na 21. srpna 1968 a následnou okupaci země. Na pietním místě květiny položili primátor Jaroslav Vymazal a náměstkyně primátora Irena Wagnerová.

Číst dál...

Konzul Ukrajiny navštívil Jihlavu

2010-08-16_Asman_016aKonzul Ukrajiny v Brně Jaroslav Asman navštívil Jihlavu. Na radnici ho přijal primátor Jaroslav Vymazal a náměstkyně primátora Irena Wagnerová. Tématem schůzky bylo uvažované partnerství mezi ukrajinským městem Užhorod a Jihlavou.

Číst dál...

REKLAMA