OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Prázdniny si na silnicích Jihlavska vyžádaly dva životy

policie_dopravni_nehoda_1Během dvou prázdninových měsíců vyšetřovali policisté na Jihlavsku 81 dopravních nehod, což je o 25 více než za stejné období loňského roku. Při těchto nehodách dva lidé zemřeli, sedm osob bylo těžce zraněno a 64 utrpělo lehké zranění. V šesti případech policisté zjistili, že řidič před jízdou požil alkoholický nápoj. Hmotná škoda na vozidlech a majetku dosáhla částky 5 840 000 korun.

Číst dál...

Blíží se podzimní mobilní svoz odpadů na Jihlavsku

kontejnerySlužby města Jihlavy od 4.9.2010 do 13.11.2010 mobilní sběr železa, objemného a nebezpečného odpadu a odpadu ze zeleně. O víkendech v měsících září, říjnu a listopadu se tak po roční pauze opět uskuteční na území Jihlavy pravidelný podzimní svoz velkoobjemových a nebezpečných odpadů.

Číst dál...

Nedostatek parkovacích míst se v centru Jihlavy stanou minulostí

parkovaniV Jihlavě se rozběhla příprava projektu výstavby parkovacího domu na třídě Legionářů za obchodním domem Billa společně s řešením systému parkování v centrální části Jihlavy. Hlavním cílem projektu je zvýšení počtu parkovacích míst v této lokalitě a řešení neutěšeného stavu parkování v této části města.

Číst dál...

Jihlava otevřela novou školku pro 100 dětí

2010-08-30_Demlova34a_002Stovka jihlavských dětí může 1. září přijít do úplně nové školky na Demlově ulici 34a. „Děti jsou rozděleny do čtyř tříd, které doplňují menší učebny, stravování bude probíhat v jídelně s výdejnou, do které se bude strava dovážet,“ uvedl základní údaje nové stavby primátor Jihlavy Jaroslav Vymazal. Nechybí sociální zařízení a zázemí pro personál. Součástí stavby je zahrada s dětským hřištěm.

Číst dál...

REKLAMA