OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Těžce zraněný řidič v nemocnici zemřel

auto_nehodaŠestadvacetiletý řidič osobního vozidla, který havaroval ve čtvrtek na dálnici D1, podlehl v sobotu nemocnici svým zraněním. Vážná dorpavní nehoda kamionu a osobního auta se stala ve čtvrtek 26. srpna krátce před půl dvanáctou se na 112. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu.

Číst dál...

Zdravé město Jihlava má logo

jihlava_zdrave_mestoZdravé město Jihlava má svoje nové logo. Hlavním motivem jsou „smajlíci“. „To, že je Jihlava členem Národní sítě zdravých měst neznamená jen organizování osvětových akcí třeba na téma životního prostředí. Významnou složkou dobrého soužití ve městě je také otevřená komunikace města s občany.

Číst dál...

Areál letního kina v parku Heulos v Jihlavě je opět otevřený

park_heulos_jihlavaRozsáhlou proměnou prošel areál letního kina a jeho okolí v jihlavském lesoparku Heulos. „Cílem investice bylo vytvořit klidovou zónu s dětským hřištěm a odpočinkovou zónou pro rodiče s dětmi - s prolézačkami, horolezeckou stěnou, pružinovými houpačkami, pískovištěm a zpevněnou plochou pro jízdu na kolečkových bruslích a kolech,“ popsal jednu z oblastí rozsáhlé akce „Revitalizace části parku Malý Heulos“ primátor Jihlavy Jaroslav Vymazal.

Číst dál...

REKLAMA