PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 3. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. O víkendu na Trnávce pracovali policejní potápěči, kteří byli přivoláni k nálezu lidského těla. Naštěstí máme ale i dobré zprávy, například tu o křtu náramků pro pelhřimovské Rodinné centrum Krteček.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 31. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Slunečný víkend před námi, pachatel loupežného přepadení ve vazbě – takové dobré zprávy pro Vás při pátku máme.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 30. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Kterak policisté na zábavě náhodou narazili na mladistvého pod vlivem alkoholu, to Vám povíme v dnešních zprávách. Podíváme se i do Ledče nad Sázavou, kde maminky s dětmi oslavovaly důležité jubileum.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 29. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Výzva, kterou policisté nedávno zveřejnili, optimálně zapůsobila. V dnešních zprávách prozradíme, koho strážci zákona hledali. A k tomu se podíváte na zloděje, po kterém policie pátrá nyní.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 28. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Co by si výletníci letos neměli nechat ujít na hradech a zámcích v našem kraji a co dobrého uvařili třebíčští studenti na Gastrofestivalu v Nitře, nejen to se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 27. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se ještě jednou vrátíme k případu ubitého plameňáka a ohlédneme se za hokejovým úspěchem závěru minulého týdne.

Číst dál...

REKLAMA