OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Na podporu rozvoje venkova v kraji půjde 113 milionů korun

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhodnotilo na počátku léta program „Podpora rozvoje regionů 2019+“, ze kterého bude podpořeno 877 projektů za 1,45 miliardy korun napříč celou republikou. Z této částky poputuje 1,2 miliardy korun mezi obce do 3 000 obyvatel. Zbylých 10 % se rozdělí mezi obce s 3 000 – 10 000 obyvatel (204 miliónů korun) a obce nad 10 000 obyvatel (28,7 miliónů korun).

Číst dál...

UPC v Šiklandu nabídne bezplatně rodinné české filmy, dobroty i fotky

V největším rodinném zábavním parku Šikland na Vysočině si budou moci lidé 12. a 13. července 2019 vybírat z širokého spektra aktivit. Díky UPC se mohou oba večery v amfiteátru podívat na skvělé české filmy a přes den pro ně budou v UPC zóně připravené cukrová vata, balónky a fotobudka. UPC se tak řadí po bok dalších partnerů festivalu, cestovní kanceláře Blue Style a FTV Prima. Všichni partneři společně návštěvníkům zpříjemní dva červencové letní dny. Kromě filmů lidé na BLUE STYLE PRIMA FESTu mohou navštívit například koncerty Marie Rottrové, Davida Kollera, Xindla X, Mandrage, Ilony Csákové, kapely Slza a spousty dalších. 

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 28. 6. 2019

První prázdninový víkend bude slunečný, silnice mezi Olešnou a Strměchy se na dva měsíce uzavře a Kraj ocenil talentované žáky. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 27. 6. 2019

Tragická nehoda v Jihlavě, zakončení prezidentské návštěvy na Vysočině a odložená stavba sociálního domu v Havlíčkově Brodě. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA