OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Podlaha, která izoluje? To není trik

Rádi byste izolovali svůj strop, ale nemáte k tomu ty správné podmínky. Ani dutinu, ani vazníkový strop. A kdo říká, že nemáte? Společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., která je lídrem na trhu, nabízí snadné a rychlé řešení.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 15. 11. 2018

Jaká částka se doposud sešla na sbírkovém účtu novoměstské nemocnice, který shromažďuje darované prostředky na vybavení dětského oddělení, jak dopadly policejní kontroly ubytoven na Havlíčkobrodsku a komu je určené speciální lůžko, jež nově pořídili v třebíčské nemocnici, to vše prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

Stropem uniká až jedna třetina tepla!

Zimní počasí se blíží stále rychleji. Díky sychravému počasí jsme již zahájili topnou sezónu. To má za následek větší odběr elektřiny, plynu nebo vyšší spotřebu tuhých paliv. Energie se zdražují rychlostí blesku a vy si zase kladete otázku, jak dlouho na to budete ještě mít. Nikdo z nás nechce platit více, ale jak tomu zabránit?

Číst dál...

VIDEO: Plyn má před sebou velkou budoucnost

Hlavním tématem odborné konference Českého plynárenského svazu, která se konala na začátku listopadu v Praze, byla budoucí role plynárenství ve světovém i celoevropském kontextu, nové trendy v plynárenství a uplatnění zemního plynu v energetickém mixu.

Číst dál...

REKLAMA