OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 12. 4. 2019

O víkendu může místy sněžit, krajská knihovna v Havlíčkově Brodě roste rychlým tempem a pouť do Jihlavy letos nezavítá. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 11. 4. 2019

O modernizaci úseku dálnice D1 mezi Koberovicemi a Humpolcem se ucházejí 4 firmy,  odstartovaly státní maturity a probíhá Čistá Vysočina. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 10. 4. 2019

Stará budova domova pro seniory v Telči se promění na výstavní prostory, oblíbená cyklostezka u Přibyslavi bude mít pamětní mince a kraj má dvě nové přírodní rezervace. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 9. 4. 2019

Zima vyšla silničáře na 209 milionů korun, pelhřimovská nemocnice nově změří i plicní funkce a začne rekonstrukce silnice na Jihlavu. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 8. 4. 2019

Předpověď počasí na začátek týdne, aplikace usnadňující zápisy do mateřských škol a pozvánka na premiérové Otazníky. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 5. 4. 2019

Předpověď počasí na víkend, velká sbírka potravin a v Humpolci vyroste nové komunitní centrum. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 4. 4. 2019

Policie objevila varnu pervitinu, železniční dopravu na Vysočině zajistí České dráhy a internetová aplikace, která hlídá výskyt kůrovce. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

Veřejná doprava Vysočiny: Nepleťme si zavádění tarifu se soutěží na dopravce

Kraj Vysočina má záměr v polovině prosince letošního roku spustit v Kraji Vysočina jednotný systém veřejné dopravy pod názvem Veřejná doprava Vysočiny (VDV). Pro cestující to znamená výhody plynoucí z umožnění cestovat na jeden jízdní doklad dopravou zapojenou do tarifu VDV. Konkrétně se jedná jak o drážní dopravu, tak i linkovou (autobusovou) dopravu pod objednávkou Kraje Vysočina. Současně je postupně jednáno se zástupci měst o možnosti propojení VDV s městkou hromadnou dopravou daných měst. Cestovat veřejnou dopravou bude možno na jednu jízdenku, s ní bude možné přestupovat, navíc bude možnost si ji koupit výhodně i přes internet, zvýhodněni budou pravidelní cestující a s bonusy a slevami se počítá také pro seniory.

Číst dál...

REKLAMA