OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Zájem o další kotlíkové dotace na Vysočině prověří internetový průzkum

V souvislosti s plánovanou 3. vlnou kotlíkových dotací zahájil Kraj Vysočina internetový průzkum zájmu fyzických osob o tento dotační titul. „Podle informací Ministerstva životního prostředí by bylo možné v regionu vyměnit ještě dalších 2378 starých kotlů na pevná paliva za nové zdroje tepla. Zásadní je skutečnost, že výzva by byla bez možnosti dotování kombinovaných kotlů spalujících uhlí i biomasu, to znamená, že už nebude možné dotovat výměnu za žádné zařízení spalující uhlí. Zájemců o tento způsob vytápění jsme v minulosti podpořili zhruba 20% z celkového počtu všech žádostí, což je relativně vysoký počet a může to mít zásadní vliv na zájem žadatelů,“ upozorňuje na zásadní očekávanou změnu v případných kotlíkových dotacích náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Pavel Pacal.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 28.11.2018

V dnešních zprávách se dozvíte o spojení pelhřimovského domova Jeřabina s domovem důchodců Onšov a také o zapojení týmů z Vysočiny do charitativní auce.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 27.11.2018

V dnešních zprávách se dozvíte připojení Helenína k Jihlavě a také o novém moderním centrum obnovitelné energie třebíčské stavebky.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 23.11.2018

V dnešních zprávách se dozvíte o úspěchu policistů, kteří dopadli skupinu pytláků na Vysočině a také to, jak se chystají týmy z Vysočiny na Dakar 2019.

Číst dál...

REKLAMA