OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vypěstovanou drogu užíval sám nebo ji rozdával

Kriminalisté jihlavského územního odboru dopadli muže, který si v bytě zřídil pěstírnu konopí. Aby byla co nejefektivnější, nejprve si nastudoval postup na internetu a provedl v bytě i stavební úpravy. Rostliny pěstoval za účelem získávání marihuany. Při domovní prohlídce kriminalisté kromě kompletní pěstírny zajistili také rostliny konopí a usušenou marihuanu. Šestatřicetiletého muže zadrželi a vzhledem k celkovému množství marihuany, kterou vyrobil, byl obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu.

Číst dál...

VIDEO: Akcí Bystřicko čte dětem se prolínalo téma energie

Do kampaně podporující návrat ke knihám a jejich předčítání těm, kdo ještě neznají písmenka, se každoročně poctivě zapojuje i Mikroregion Bystřicko. Školákům minulý týden do Centra Eden v Bystřici nad Pernštejnem, kde akce Bystřicko čte dětem vrcholila, přijeli přečíst úryvky z dětských knížek hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a jednatel energetické společnosti E.ON Martin Záklasník.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 6. 4. 2018

V dnešních zprávách s námi nakouknete pod ruce budoucím vysočinským šéfkuchařům, kteří se v rámci Gastroakademie Kraje Vysočina učili od francouzského mistra se dvěma michelinskými hvězdami.

Číst dál...

REKLAMA