OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 11. 6. 2019

Jihlava žádá Kronospan o vysvětlení nepovolené stavby, Stavbou roku Kraje Vysočina je pavilon třebíčské průmyslovky a pořádání kulturních akcí v Jihlavě bude jednodušší. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 10. 6. 2019

Počasí ovlivní proud teplého vzduchu od jihu, policisté našli v návěsu tři migranty a pod Křemešníkem na Pelhřimovsku vyroste nový bukový les. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

V návěsu byli nalezeni tři migranti

Neobvyklý případ nelegální migrace řeší od včerejšího rána policisté z odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie kraje Vysočina. V návěsu kamionu se srbskou registrační značkou objevili tři nelegální migranty. Všechny tři muže policisté zajistili, aby mohli za účasti tlumočníků provést další nezbytné procesní úkony.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 7. 6. 2019

O víkendu se zase dočkáme jasné oblohy, Kraj bude spolupracovat se společností IBM ve vzdělávání a v Jihlavě opraví Mariánský sloup. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 6. 6. 2019

Policie vyšetřuje vraždu ve Žďáru nad Sázavou,  novým mluvčím Jihlavy je Jaroslav Šnajdr a tři studentky z Vysočiny budou rok studovat ve Francii. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 5. 6. 2019

Školka Na Dolech s celodenním provozem se otevře v září, na pelhřimovský festival rekordů dorazí handicapovaný vytrvalec a v pátek se uskuteční Muzejní noc. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 4. 6. 2019

Starý Brněnský most v Jihlavě se dočká opravy, koupaliště se připravují na novou sezonu a Letní škola seniorů proběhne už pošesté. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 3. 6. 2019

Začátek týdne přinese letní teploty a jasnou oblohu, vesnicí Kraje Vysočina roku 2019 je Sobíňov na Havlíčkobrodsku a do Otazníků přijde Dušan Majer, odborník na kosmonautiku. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA