OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Třináctiletý chlapec v Třebíči vyhrožoval, že je ve škole bomba

pyrotechnikDvacet lidí museli ve čtvrtek ráno evakuovat z okolí základní školy Bartuškova v Třebíči poté, co někdo telefonicky oznámil, že ve škole je bomba. Agentuře Mediafax to sdělila mluvčí tamní policie Marcela Lavická s tím, že k činu se přiznal třináctiletý chlapec. POSLECHNĚTE SI VYJÁDŘENÍ MLUVČÍ TŘEBÍČSKÉ POLICIE PRO HITRÁDIO VYSOČINA!

Číst dál...

Občanské sdružení STŘED NABÍZÍ POMOC školám, rodinám i jednotlivcům

socialni_sluzbyŠkoly a školská zařízení mají v dnešní době nelehkou úlohu. Kromě vzdělávání a výchovy žáků, se musí zabývat i prevencí výskytu nežádoucích jevů v chování dětí. Pomocnou ruku jim v tomto nabízí občanské sdružení STŘED se svou nabídkou programů primární a sekundární prevence. A školy této pomoci často využívají. Jen v loňském roce bylo ve 30 školách z třebíčska a moravskobudějovicka realizováno celkem 189 programů primární prevence pro 3720 žáků.

Číst dál...

POŽÁR: V Pozďatíně hořel stoh

pozdatin_pozar_stoh_1Tři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů vyjely v neděli 20. února 2011 k hořícímu stohu v obci Pozďatín na Třebíčsku. Požár byl na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina ohlášen krátce před půl pátou hidnou ranní.

Číst dál...

REKLAMA