OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Na Vysočině se objevili nepoctiví prodejci oken

vymena_okenStále více lidí z Vysočiny se v posledních týdnech setkalo s nekalými praktikami některých obchodníků s okny. Ty jim dodají levná okna do jejich stavby, ale když chtějí zákazníci okna seřídit nebo upravit, musí si lidé připlatit vysoké částky. I tak mnozí zákazníci nemusí mít nakonec okna seřízená a obrací se na jiné firmy. Ty se rozhodly na tyto prakticky nepostižitelné praktiky veřejně upozornit.

Číst dál...

Muž se zranil při frézování siláže, je ve vážném stavu

zachrankaVážná zranění utrpěl muž při práci v silážním žlabu v Zemědělském družstvu v Ocmanicích na Třebíčsku. "V odpoledních hodinách ve čtvrtek 11. srpna prováděl osmapadesátiletý pracovník frézování siláže. Při naplnění vozu došlo k samovolnému uvolnění horní hrany siláže a následnému sesuvu na poškozeného," sdělila mluvčí třebíčské policie Marcela Lavická. 

Číst dál...

VIDEO: Lupič s nožem v ruce přepadl benzinku v Třebíči

FOTO_pachatel_2_upravaPolicisté ze Služby kriminální policie a vyšetřování pátrají po pachateli loupežného přepadení benzínové čerpací stanice. Dne 9. srpna ve 22.35 hodin došlo k loupežnému přepadení benzínové čerpací stanice v Třebíči v ulici Hrotovická. PODÍVEJTE SE NA ZÁBĚRY PŘÍMO Z PŘEPADENÍ BENZINKY!

Číst dál...

REKLAMA