OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Třebíčské kino Pasáž spěje k digitalizaci

kino_01_ikonaTechnický pokrok nelze zastavit. Proto také Městské kulturní středisko Třebíč vychází vstříc novým trendům, aby připravilo návštěvníkům kina Pasáž ještě kvalitnější zážitky při projekci filmů z domácí i zahraniční produkce. Jediné třebíčské kino se tak dočká v dohledné době digitalizace.

Číst dál...

Na poli u Jemnice hořelo

pozar_jemnice_ikoVčera 16. září 2010  v 15:30 hod přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru lisu na slámu na poli u Jemnice. K požáru vyjely čtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

Číst dál...

V Moravských Budějovicích slavnostně otevřeli další pracoviště občanského sdružení STŘED

P1180283Za účasti zástupců Krajského úřadu Kraje Vysočina, radního Mgr. Petra Krčála, starosty Města Moravské Budějovice Ing. Vlastimila Bařinky a tiskové mluvčí Regionálního operačního programu ROP NUTS 2 Jihovýchod ing. Kateřiny Kůrkové zahájilo v úterý 14. 9. 2010 občanské sdružení STŘED oficiálně činnost v nových prostorách bývalé Královopolské strojírny na ulici Husově v Moravských Budějovicích.

Číst dál...

Koncert FOR JANE: peníze na vozík a do pokladničky na auto

invalidni_vozikObčanskému sdružení FOR JANE se podařilo díky benefičnímu koncertu a příspěvků sponzorů získat tři sta osm tisíc korun pro Janu Hanovou. Peníze tak poputují na nákup nového vozíku za sto sedmnáct tisíc a do pokladničky na přípravu koupě speciálně upraveného auta pro handicapované.

Číst dál...

Na oslavě otevření třebíčského ICM zazpívá Anna K

anna_kV těchto dnech je to přesně rok, co bylo v Třebíči slavnostně otevřeno Informační centrum pro mládež. Za dvanáct měsíců svého fungování si vydobylo své místo na slunci a je významným partnerem pro třebíčské organizace i děti a mládež. Na oslavu ročního výročí založení připravil tým ICM akci s názvem „PRVNÍ SVÍČKA ÍČKA“, která má podtitul Co v Třebíči s volným časem.

Číst dál...

REKLAMA