OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Family Point v Třebíči má za sebou již dva měsíce provozu

family_point_ikonaFamily Point nabízí důstojné místo rodinám s malými děti při zařizování záležitostí na úřadu (např. dokladů) i v centru města. Maminky zde mohou v klidu nakojit, přebalit své dítě, popř. ohřát kojeneckou stravu. V případě potřeby je možné využít PC a přístup na internet. K dispozici jsou také informace o službách a aktivitách pro rodiny s dětmi (akce, letáky o možnosti uzavřít rodinný pas apod.).

Číst dál...

In-line dráha v Třebíči je dočasně uzavřena

in-line_brusleVyznavači kolečkového bruslení v Třebíči budou muset pár dní vydržet bez svého oblíbeného sportu. Kvůli konání mistrovství Evropy kadetů v baseballu na stadionu Na Hvězdě je od pondělí dočasně uzavřena přiléhající in-line dráha.

Číst dál...

Domamil: Vesnice roku Vysočiny voněla sýrem a vínem

domamil_ikonaPro zástupce 33 soutěžících obcí a jejich přátele a hosty bylo dnes v Domamili připraveno slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Vesnice roku 2011. Z rukou hejtmana Vysočiny Jiřího Běhounka, zástupců ministerstva pro místní rozvoj a zemědělství a také z rukou poslanců Jany Fischerové a Františka Bublana bylo převzato celkem devatenáct cen. Tu nejvyšší – Zlatou stuhu získala obec Domamil. 

Číst dál...

Třebíč vyhlásila květinovou soutěž

kvetinova_vyzdoba_ikonaOdbor komunálních služeb Městského úřadu Třebíč vyhlásil 16. ročník soutěže o nejkrásnější květinovou výzdobu. Zúčastnit se může každý majitel či uživatel domu nebo bytu (případně provozovny) ve městě Třebíči, který bude mít fasádu v době vyhodnocování soutěže vyzdobenu živými květinami nebo pnoucími dřevinami. Výzdoba musí být viditelná z veřejného prostranství. Soutěž se vztahuje také na upravené neoplocené předzahrádky na veřejném prostranství.

Číst dál...

REKLAMA