OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Dalešickém pivovaru se budou prohánět veteráni

TZ_Setkani_historickych_vozidel_-_ikonaDne  11. června  pořádá  První Veteran Car Club Třebíč  setkání a výstavu historických vozidel  „Po stopách hraběte Chorinského“. Již  7. ročník je zárukou velmi cenných exponátů, které jinde neuvidíte, automobily z počátku století, motocykly, oblečení, které nosily naše prababičky a pradědečkové, jízdní kola, která rozvážela pečivo, stabilní motory v chodu si pamatují dnešní pánové jen z vyprávění... To vše uvidíte  v sobotu 11. 6. v prostorách postřižinského pivovaru Dalešice.

Číst dál...

Končí zápisy dětí do cestovních pasů

cestovni_pasOd 1. července 2011 nebude možné zapsat dítě do cestovního pasu rodiče. Dívky a chlapci mladší 10 let, kteří dosud nebyli zapsáni v cestovním pasu matky nebo otce a chtějí vyjet do zahraničí, teď budou muset mít svůj vlastní cestovní pas.

Číst dál...

Třebíč opraví asfalt v Brněnské ulici

prace_na_silniciV Třebíči bude od pátku do neděle probíhat kompletní oprava povrchu části Brněnské ulice. Pracovat se bude v úseku od sídla firmy Colas až po hranice města. Ředitelství silnic a dálnic tam vymění asfaltový koberec a obnoví odvodnění.

Číst dál...

REKLAMA