OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Třebíč dostala kladný rating

trebic_lavkaMěsto Třebíč obdrželo před několika dny certifikát o tom, že dobře hospodaří se svými penězi. Pravidelné roční hodnocení zpracovala uznávaná ratingová agentura Moody´s Investors Service.

Číst dál...

Třebíč ocení nejlepší sportovce

fotbalMěsto Třebíč ocení nejlepší sportovce roku 2010. Vedením města bude vyznamenáno 29 osob a 6 družstev. V  loňském roce dosáhli výborných výsledku a vzorně reprezentovali město. Všichni se umístili na medailových pozicích na mistrovstvích České republiky, Evropy nebo světa. Současně také radnice předá ocenění 7 dlouholetým funkcionářům v tělovýchově u příležitosti jejich životních jubileí. Slavnostní setkání proběhne ve středu 22. června v divadle Pasáž.

Číst dál...

Rakouští novináři poznávali Třebíč

trebicDo Třebíče zavítala v úterý 21. června skupina rakouských novinářů. Zástupci pěti médií se seznamovali s památkami UNESCO. Kromě baziliky svatého Prokopa a Židovské čtvrti se hřbitovem si v Třebíči prohlédli také tři novější zajímavosti – obnovený historický průchod ze Žerotínova náměstí, dům s muzeem Seligmanna Bauera a hotel Joseph 1699.

Číst dál...

Vesnicí roku Vysočiny je Domamil

domamilPorota krajského kola soutěže Vesnice roku letos rozhodla, že Vesnicí roku 2011 se stává na Vysočině obec Domamil. Obec se zhruba třemi stovkami obyvatel leží v nadmořské výšce 495 m. Z nejvyššího místa této vesnice jsou za slunečného počasí vidět rakouské vesnice. V místě je zdravotní středisko, pošta, fara a základní škola.

Číst dál...

NEBEZPEČNÁ SKLÁDKA V POZĎÁTKÁCH: Projekt za 595 milionu korun finišuje

pozdatky_dokoncovani_02Projekt obnovy zdevastované přírody na místě skládky v Pozďátkách za 595 miliónů korun směřuje do cíle. Členové Rady kraje Vysočina navštívili 14. června v pořadí druhý Reprezentační den sanace území ohroženého skládkou nebezpečného odpadu. Za necelý rok bylo ze sanovaného areálu odtěženo přes 30 tisíc tun nebezpečné zeminy a odpadu.

Číst dál...

REKLAMA