OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Kraj předal seniorům nový domov ve Velkém Meziříčí

novy_domov_pro_senioryPo roce a půl končí dlouhý maraton stavebních prací na novém krajském Domově pro seniory v Čechových sadech ve Velkém Meziříčí. Vzdušný objekt za téměř 124 milionů korun nabízí klientům 57 vybavených pokojů včetně specializovaného oddělení pro seniory s Alzheimerovou chorobou. PŘINÁŠÍME VÁM REPORTÁŽ ZE SLAVNOSTNÍHO PŘEDÁNÍ NOVÉHO DOMU PRO SENIORY VE VELKÉM MEZIŘÍČÍ!

Číst dál...

Centrum pro dítě a rodinu DaR v Borovině čeká slavnostní otevření

materske_centrumPlány na zřízení pobočky Třebíčského „mateřského“ centra dostaly reálnou podobu. Po dvouměsíčních přípravách se dne 1.2.2011 slavnostně otevřou dveře Západomoravské vysoké školy Třebíč na Okružní ulici č. 935 a po tomto datu již nebudou muset rodiče z Boroviny vážit nepříjemnou cestu s kočárky a s dětmi, aby našli otevřené a bezpečné místo pro ně i pro sebe.

Číst dál...

Třebíčští policisté si o víkendu posvítili na opilé mladistvé

vinoV pátek 21. ledna ve večerních hodinách prováděli strážníci MP Třebíč kontrolní činnost v restauračním zařízení na Vaňkově náměstí. Při kontrolní činnosti byly zjištěny dvě osoby mladší 18 let, které požívaly alkoholické nápoje. Alkoholické nápoje objednával plnoletý mladík, který byl s nimi u stolu. 

Číst dál...

Připravuje se led bruslařské dráhy v Třebíči

brusle-drahaSportovně založení lidé z Třebíče a okolí se mohou už za pár dní těšit na nový zážitek. Pokud vydrží mrazivé počasí, bude o víkendu k dispozici bruslařská dráha. Na baseballovém hřišti v nové ulici Na Hvězdě začali dnes s přípravou ledu. Vodu je nutné nalévat na dráhu postupně, proto bude ledování probíhat po celý týden.

Číst dál...

V Třebíči sanují skály

sanace_skalyTeplé počasí umožňuje v Třebíči pokračovat v zabezpečování skalních masívů. Odborná firma teď pracuje nad východním koncem Židovské čtvrti. V Subakově ulici byly práce v závěru roku kvůli mrazu a sněhu přerušeny, teď se dokončí.

Číst dál...

Třebíč opět soutěží se svými památkami

trebic_01Třebíč se letos opět přihlásila do památkové soutěže. Před několika dny poslal městský úřad oficiální přihlášku do soutěže o nejlepší přípravu a realizaci Programu regenerace městských památkových zón a městských památkových rezervací.

Číst dál...

Třebíčský cestovatel: Na Filipínách se dávají lidé ukřižovat

filipinyVe čtvrtek 20. ledna se od 19.00 v aule Katolického gymnázia uskuteční beseda s promítáním fotografií na téma: Filipíny: země, kde se lidé dávají ukřižovat. Cesty po největší katolické zemi jihovýchodní Asie. O své zážitky ze sedmnáctiměsíčního putování se podělí třebíčský cestovatel Vojtěch Pacner.

Číst dál...

REKLAMA