OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Krásy Třebíče můžete opět sledovat i z městské věže

trebic_vez_01Obyvatelé Třebíče i její návštěvníci se mohou opět těšit na městskou věž. Přístup na vyhlídkový ochoz je po zimní přestávce znovu otevřen. Lidé se na věž mohou vydat v době od 10 do 12 hodin a od 13 do 18 hodin. Tyto otevírací hodiny budou platit pro všechny víkendy v květnu a v září. Od června do srpna bude věž otevřena denně ve stejné době jako o víkendech.

Číst dál...

Obce kolem Dukovan nejsou spokojeny s jejími dotačními aktivitami

dukovanyPravidelné setkání starostů měst a obcí ležících ve dvaceti kilometrové zóně havarijního plánování Jaderné elektrárny Dukovany hostily Hrotovice. Osmdesátku přítomných hostů seznámili zástupci hasičského záchranného sboru, společnosti ČEZ a Jaderné elektrárny Dukovany s informacemi o havarijní připravenosti, fungování jaderné elektrárny a také došlo na současné energetické potřeby a budoucnost jaderné energetiky v České republice.

Číst dál...

Poznejme stepní faunu a floru města Třebíč

trebic_strane_n2754_tiskV rámci osvětové kampaně s názvem „Podpora biodiverzity na Českomoravské vrchovině“, kterou zahájila ZO Českého svazu ochránců přírody Kněžice vloni v létě a kterou finančně podpořili MŽP a SFŽP, je nachystána další populárně-naučná akce pro veřejnost a především obyvatele Třebíče a okolních obcí.

Číst dál...

REKLAMA