OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Třebíči sanují skály

sanace_skalyTeplé počasí umožňuje v Třebíči pokračovat v zabezpečování skalních masívů. Odborná firma teď pracuje nad východním koncem Židovské čtvrti. V Subakově ulici byly práce v závěru roku kvůli mrazu a sněhu přerušeny, teď se dokončí.

Číst dál...

Třebíč opět soutěží se svými památkami

trebic_01Třebíč se letos opět přihlásila do památkové soutěže. Před několika dny poslal městský úřad oficiální přihlášku do soutěže o nejlepší přípravu a realizaci Programu regenerace městských památkových zón a městských památkových rezervací.

Číst dál...

Třebíčský cestovatel: Na Filipínách se dávají lidé ukřižovat

filipinyVe čtvrtek 20. ledna se od 19.00 v aule Katolického gymnázia uskuteční beseda s promítáním fotografií na téma: Filipíny: země, kde se lidé dávají ukřižovat. Cesty po největší katolické zemi jihovýchodní Asie. O své zážitky ze sedmnáctiměsíčního putování se podělí třebíčský cestovatel Vojtěch Pacner.

Číst dál...

I lidé bez adresy musí v Třebíči platit odpad

popelariLidé, kteří mají adresu svého trvalého bydliště hlášenu na městském úřadu v Třebíči, musí nově platit odpad. Od 1. ledna letošního roku už nejsou od této povinnosti osvobozeni. Zaplatit částku 492 korun tak musí přes 850 osob. Povinnost jim ukládá nová městská vyhláška.

Číst dál...

Místostarosta Pacal: V Třebíči očekáváme příznivý rok 2011

trebicRada města schválila vyrovnaný městský rozpočet na rok 2011, který počítá se sedmi sty miliony příjmů i výdajů. Do rozpočtu byl zapojen i úvěrový rámec ve výši dvě stě milionů korun, který bude sloužit jako připravené finance na realizaci plánovaných investic v následujících letech.

Číst dál...

Při hádce na Vysočině zranil syn svého otce

policie_detailTřebíčská policie zahájila trestní stíhání proti pětatřicetiletému muži z Jihlavy pro přečiny ublížení na zdraví a nebezpečné vyhrožování. Agenturu Mediafax o případu informovala mluvčí policie Marcela Lavická.

Číst dál...

REKLAMA