OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Mladý zloděj v Třebíči chtěl ukrást basu piv

basa_pivPlastovou přepravku s lahvemi piva odcizil ve čtvrtek v podvečer v prodejně potravin v Táborské ulici v Třebíči dvacetiletý mladík. Ze svého lupu se však dlouho neradoval, sdělila agentuře Mediafax mluvčí třebíčské policie Marcela Lavická.

Číst dál...

VIDEO: JE Dukovany zapojila po odstávce 4. blok

dukovany01Minutu před pondělní půlnocí skončila plánovaná odstávka 4. bloku Jaderné elektrárny Dukovany. V úterý o tom informoval mluvčí elektrárny Petr Spilka. Čtvrtý blok byl plánovaně mimo provoz 80 dní. Proběhla u něj obvyklá výměna pětiny jaderného paliva, kontrola tlakových nádob a také investiční akce zvyšování výkonu bloku ze zhruba 460 megawattů na 500 megawattů. PODÍVEJTE SE NA VIDEO, JAK SLAVILA JADERNÁ ELEKTRÁRNA DUKOVANY 25 LET EXISTENCE!

Číst dál...

Po Novém roce přijde zatmění

castecne_zatmeni_slunceMěstské kulturní středisko Třebíč zve zájemce na pozorování částečného slunečního zatmění, které proběhne v úterý 4. ledna 2011. Pozorování na třebíčské hvězdárně ve Švabinského ulici se uskuteční od 8:00 do 11:00, maximální fáze zatmění dosáhne okolo půl desáté, kdy bude zakryto téměř 80 % slunečního kotouče.

Číst dál...

Ředitelé škol konečně zjistí odůvodnění svého platu

penize_drobneOd nového roku budou ředitelé základních a mateřských škol v Třebíči přesně vědět, podle jakých kritérií mají stanovený plat. Doposud neexistovalo žádné zdůvodnění platů a ředitelé nevěděli, kolik přesně za svoji práci dostanou. Návrh místostarosty Pavla Pacala k jasnému zprůhlednění určování platů ředitelům škol, kde je město zřizovatelem, schválila rada a v platnost vstoupí hned od 1. ledna 2011.

Číst dál...

REKLAMA