OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Na Třebíčsku vykrádají zloději rozestavěné domy

zlodej_01Už pět vloupání do rozestavěných domů vyšetřuje v těchto dnech třebíčská policie. Poslední případ se stal v obci Čechočovice, kde si neznámí zloději vyhlédli jednu z tamních rozestavěných vilek, uvedla v pátek pro agenturu Mediafax mluvčí policie Marcela Lavická.

Číst dál...

Končí projekt Záchrana tradičních pastvin v okolí Vladislavi

kytkaTradiční pastviny v okolí Vladislavi jsou předmětem zájmu základní organizace Českého svazu ochránců přírody Kněžice (ZO ČSOP Kněžice) již od roku 2008. Zoologické a botanické průzkumy, které ochránci provedli v letech 2009-2010, potvrdily výjimečnou přírodní hodnotu tohoto území. Té si bylo vědomo také bývalé zastupitelstvo, které udělilo souhlas s dlouhodobějším záměrem ZO ČSOP Kněžice obnovit tradiční pastviny v okolí Vladislavi.

Číst dál...

Klienty sociálního zařízení v Nových Syrovicích čeká stěhování domů

charita_zdar_nad_sazavouPo čtyřech měsících se v pondělí vrátí do opraveného objektu sociálního zařízení v Nových Syrovicích všech 130 klientů. Kraj Vysočina za téměř sedm milionů kompletně opravil všechny čtyři centra sociálních zařízení, koupelny i toalety vybavil moderní sanitární keramikou, bezpečnostními vodovodními bateriemi, vše s maximálním ohledem na zajištění bezpečnosti klientů.

Číst dál...

Ježíškova pošta v Třebíči předznamená Vánoce

vanoceOd 11. listopadu do 11. prosince bude v provozu tradiční Ježíškova pošta v Informačním a turistickém centru u baziliky sv. Prokopa v Třebíči. Je určena především dětem, které v doprovodu dospělých mohou přinést psaníčko pro Ježíška, obsahující jejich vánoční přání. Každé vánoční psaníčko bude označeno speciálním razítkem a doručeno nebeskou poštou. Malí pisatelé dostanou drobnou sladkou odměnu.

Číst dál...

REKLAMA