OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

jana_fischerova_v_trebiciDo Třebíče zavítala v pondělí 27. června poslankyně Parlamentu České republiky Jana Fischerová (ODS). Na programu měla především téma energetiky, ale také například sociální oblast a legislativu.

Návštěvu zajistila senátorská kancelář Vítězslava Jonáše. Poslankyně Fischerová navštívila dopoledne Střední průmyslovou školu, kde se jednalo o studijním oboru Energetik. Ten je svého druhu pilotním projektem. Přítomni byli také Jiří Jirků, náměstek ministra průmyslu a obchodu, senátoři Vítězslav Jonáš a Miloš Vystrčil a radní kraje Vysočina Marie Kružíková.

Po jednání na Střední průmyslové škole následovala prohlídka Denního centra Barevný svět a teplárny Západ firmy TTS. Navazujícího přijetí na radnici starostou města Pavel Heřmanem se zúčastnili také místostarostové Marie Černá, Pavel Pacal, Milan Zeibert a Pavel Svoboda. Představitelé města projednávali s poslankyní Fischerovou kromě jiných témat také změny dvou zákonů – o rozpočtovém určení daní a o památkové péči.

Program poslankyně Jany Fischerové v Třebíči byl završen prohlídkou rekonstrukce zámeckého areálu a návštěvou Západomoravské vysoké školy.REKLAMA