OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Pelhřimovské divadlo už příští pondělí rozezpívá muzikál Zvonokosy

zvonokosyDivadelní spolek Rieger z Pelhřimova má teď plné ruce práce s dolaďováním posledních detailů v nové hře na motivy knihy Gabriela Chevalliéra Zvonokosy a my jsme s kamerou byli u toho. Premiéra muzikálu v podání pelhřimovských divadelníků se kvapem blíží (pondělí 7. března) a do generálky už zbývá jen jedna zkouška. Celý děj muzikálu Zvonokosy se odehrává ve francouzské vesničce a jeho hlavní zápletkou je veřejný záchodek. O MUZIKÁLU ZVONOKOSY, BLÍŽÍCÍ SE PREMIÉŘE A NĚKOLIKAMĚSÍČNÍ CESTĚ K NÍ, JSME SI POVÍDALI S REŽISÉRKOU MARIÍ STEINHAUSEROVOU!

 

Číst dál...

Pelhřimovská policie hledá svědky loupežného přepadení benzinky

zbranVe středu 16. února krátce po půlnoci došlo k přepadení benzinové čerpací stanice LUKOIL na Pražské ulici v Pelhřimově. Do provozovny vstoupil muž, přistoupil k pultu a z kapsy bundy vytáhl pistoli, kterou namířil na obsluhu. Se slovy "Dej prachy" a pod pohrůžkou střelné zbraně přinutil obsluhu k vydání finanční hotovosti. Obsluha mu vydala 3.500 korun. Po převzetí peněz muž na obsluhu vystřelil a zasáhl jí  plynovou pistolí do obličeje. Poté z místa činu odešel.

Číst dál...

Chcete učinit dobrý skutek? Máte možnost

Na_PenzionuHORY_2-2011_004Skupinka rodičů z Pelhřimova, která se snaží uspokojit svoje mentálně postižené děti a poskytnout jim prostor pro jejich potřeby a možnost společného pobavení, nyní získala nebytové prostory. Jenže na zaplacení a jejich vybavení jsou nutné finance.

Číst dál...

Hejtman zahájil výstavu pivních etiket v Pelhřimově

pivni_etiketyProstory Muzea Vysočiny v Pelhřimově hostí od 14. února 2011 výjimečnou výstavu blízkou oblasti pivovarnictví. Návštěvníci mohou shlédnout expozici pivních etiket až do 27. března 2011. Soukromá sbírka pana Rudolfa Fojtíka z Pelhřimova se během několika let rozrostla až na 5000 exponátů. Zájemci mají možnost si prohlédnout nejen etikety, ale i pivní tácky a několik desítek originálních půllitrů.

Číst dál...

Občanské sdružení Hodina H vyhlašuje soutěž o logo projektu VOLonMAX

hodina_hProjekt VOLonMAX je o dobrovolnictví. Hlavním tématem projektu je dobrovolnictví a vše kolem něj. Vycházejícími podtématy jsou podpora dobrovolnictví mezi mladými lidmi, sdílení různých forem dobrovolnictví, utváření výhod dobrovolnictví pro mladé lidi, hledání překážek dobrovolnictví, sdílení zkušeností s dobrovolnictvím, vytváření atraktivní formy propagace v partnerských zemích projektu a eventuálně později i v EU formou kampaní.

Číst dál...

Hodina H hostila setkání na téma aktivního zapojení mládeže v rámci partnerství pěti evropských měst

eycn5První únorový týden, respektive od 31. 1. do 6. 2. 2011, občanské sdružení Hodina H z Pelhřimova hostilo třetí setkání dlouhodobého partnerství měst s názvem European Youth Cities Network. Jde o partnerství měst Megara z Řecka, Arenzano z Itálie, Brest z Francie, Silla ze Španělska a Pelhřimov z České republiky. Pelhřimovské setkání se věnovalo tématu aktivní zapojení mladých lidí.

Číst dál...

REKLAMA