OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Chcete učinit dobrý skutek? Máte možnost

Na_PenzionuHORY_2-2011_004Skupinka rodičů z Pelhřimova, která se snaží uspokojit svoje mentálně postižené děti a poskytnout jim prostor pro jejich potřeby a možnost společného pobavení, nyní získala nebytové prostory. Jenže na zaplacení a jejich vybavení jsou nutné finance.

Číst dál...

Hejtman zahájil výstavu pivních etiket v Pelhřimově

pivni_etiketyProstory Muzea Vysočiny v Pelhřimově hostí od 14. února 2011 výjimečnou výstavu blízkou oblasti pivovarnictví. Návštěvníci mohou shlédnout expozici pivních etiket až do 27. března 2011. Soukromá sbírka pana Rudolfa Fojtíka z Pelhřimova se během několika let rozrostla až na 5000 exponátů. Zájemci mají možnost si prohlédnout nejen etikety, ale i pivní tácky a několik desítek originálních půllitrů.

Číst dál...

Občanské sdružení Hodina H vyhlašuje soutěž o logo projektu VOLonMAX

hodina_hProjekt VOLonMAX je o dobrovolnictví. Hlavním tématem projektu je dobrovolnictví a vše kolem něj. Vycházejícími podtématy jsou podpora dobrovolnictví mezi mladými lidmi, sdílení různých forem dobrovolnictví, utváření výhod dobrovolnictví pro mladé lidi, hledání překážek dobrovolnictví, sdílení zkušeností s dobrovolnictvím, vytváření atraktivní formy propagace v partnerských zemích projektu a eventuálně později i v EU formou kampaní.

Číst dál...

Hodina H hostila setkání na téma aktivního zapojení mládeže v rámci partnerství pěti evropských měst

eycn5První únorový týden, respektive od 31. 1. do 6. 2. 2011, občanské sdružení Hodina H z Pelhřimova hostilo třetí setkání dlouhodobého partnerství měst s názvem European Youth Cities Network. Jde o partnerství měst Megara z Řecka, Arenzano z Itálie, Brest z Francie, Silla ze Španělska a Pelhřimov z České republiky. Pelhřimovské setkání se věnovalo tématu aktivní zapojení mladých lidí.

Číst dál...

FOTO: Čokoládová hodina byla letos opravdu sladká

ch2011-1Čokoládová hodina aneb Sladká Vysočina se velmi vydařila. Ve čtvrtek 3. února 2011 bylo předsálí KD Máj v Pelhřimově opravdu zaplněno. Občanské sdružení Hodina H z Pelhřimova letos celou akci připravilo společně se společností e.on a LUKI3.

Číst dál...

V Lukavci otevřeli nové centrum sociálních služeb

nove_centrum_lukavecPo roce a půl intenzivních stavebních prací vznikl v Lukavci komplex sociálních služeb. Projekt byl podpořen a spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím Regionálního operačního programu NUTS II Jihovýchod. Celkové náklady projektu činí 19,5 mil. Kč, z nichž 92,5 %, tedy téměř 18 mil. Kč, bylo pokryto z evropské dotace.Provoz objektu zajišťuje příspěvková organizace městyse Lukavec - Centrum sociálních služeb LADA Lukavec.

Číst dál...

REKLAMA