REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

FOTO: Hodina H vyslala své zástupce do Portugalska

mtv1Od 11. do 16. dubna 2011 vyslala Hodina H šest účastníků na mezinárodní výměnu mládeže MTV (Music, Theatre, Volunteering/ Hudba, Divadlo, Dobrovolnictví) do portugalského městečka Peniche. Zde se setkali mladí lidé z České republiky, Polska, Itálie, Maďarska a Portugalska.

Číst dál...

Pelhřimov má NOVÉHO MÍSTOSTAROSTU! Ladislava Teislera nahradil Pavel Pípal.

pelhrimovPelhřimovská radniční koalice má za sebou první změnu. Z funkce prvního místostarosty města odstoupil Ladislav Teisler, který byl zvolen za TOP 09. Jako důvod v tiskové zprávě uvedl vážné pracovní důvody. Radniční koalice se ale nemění. Pelhřimov tak i nadále povede trojkoalice ODS, TOP 09 a KDU-ČSL, která získala post místostarosty. Tím v úterý odpoledne zvolili zastupitelé Pavla Pípala z KDU-ČSL. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE DALŠÍ PODROBNOSTI!

Číst dál...

VIDEO: Nejdelší chronologie bible se zapsala mezi české rekordy

chronologie_ikoNejdelší chronologie bible sestavená jediným člověkem, to je nový přírůstek do České knihy rekordů a kuriozit. Autorem unikátní práce je Zdeněk Soviš, který na chronologickém skvostu pracoval po dobu 6i let neuvěřitelných 2000 hodin. PODÍVEJTE SE NA ROZHOVOR S TVŮRCEM UNIKÁTNÍ CHRONOLOGIE ZDEŇKEM SOVIŠEM!

Číst dál...

Želivský klášter bude baštou relaxace pod taktovkou Eliase Velly

zeliv_klasterTýden zklidnění, meditace a uvědomění si smyslu vlastní existence nabídne na podzim želivský klášter v podání světoznámého kněze a prezidenta komise pro satanismus a okultismus P. Eliase Velly. Poté, co se Želiv setkal se zájmem manažerů a vytížených lidí o možnost relaxace v klidném prostředí, rozhodl se klášter uspořádat ve dnech 22. října – 27. října týden klidu pod odborným vedením teologa P. Velly. Zájemci se mohou už nyní hlásit.

Číst dál...

Kaple sv. Anny se na jaře opět probouzí k životu

kaple_svata_annaI v letošním roce budou pokračovat práce na záchraně zapomenuté poutní kaple sv. Anny u Pelhřimova, o kterou se snaží Občanské sdružení Zelené srdce. První ze tří letošních brigád pro veřejnost se uskuteční v sobotu 16. dubna od 14,00 hodin. „Pracovat budeme především na jarním úklidu kolem kaple a v kapli,“ říká Pavel Koubek, který je hlavním iniciátorem záchrany.

Číst dál...

REKLAMA