OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jáchym Topol překvapil pelhřimovské publikum

Jchym_Topol_1Veřejné čtení, které vlastně zprvu čtením ani nebylo. Taková byla pelhřimovská návštěva Jáchyma Topola. Přední český básník a prozaik představil sebe a svoje dílo v pátek v prostorách  Městské knihovny v Pelhřimově. Na autorské čtení a besedu přišli především studenti místních středních škol, ale nechyběli ani milovníci současné literatury.

Číst dál...

VIDEO: Pelhřimovský masopust po osmé ovládl město

masopustV úterý 8. března se v Pelhřimově konal již tradiční masopust. Jak už je v Pelhřimově zvykem, nemohl chybět průvod masek. Jelikož letošní pelhřimovský masopust připadl na Mezinárodní den žen, pořadatelé trochu poupravili obžalobu kohouta. Namísto něj před soudem poklekli muži. A obžaloba ze strany žen byla opravdu rozsáhlá. Právě chlapi totiž mohou za všechno zlo. PODÍVEJTE SE, JAK TO VYPADALO NA PELHŘIMOVSKÉM MASARYKOVĚ NÁMĚSTÍ!

Číst dál...

VIDEO: Od premiéry muzikálu Zvonokosy nás dělí poslední dny

Pouze generální zkouška dělí divadelníky z pelhřimovského divadelního spolku Rieger od premiéry nového muzikálu Zvonokosy, který vznikl na motivy stejnojmenné knihy autora Gabriela Chevalliéra. Celý děj muzikálu Zvonokosy se odehrává ve francouzské vesničce a jeho hlavní zápletkou je veřejný záchodek. My jsme s kamerou navštívili jednu z posledních zkoušek nové hry pelhřimovského Riegeru. PODÍVEJTE SE NA VŮBEC PRVNÍ ZÁBĚRY Z MUZIKÁLU ZVONOKOSY! PREMIÉRA JE UŽ 7. BŘEZNA, PŘIJĎTE SE PODÍVAT I VY!

Číst dál...

FOTO: Výměna mládeže "Změna pro buoucnost" ovládla Španělsko

molinicos1Občanské sdružení Hodina H z Pelhřimova vyslalo skupinu pěti mladých lidí z kraje Vysočina na mezinárodní výměnu mládeže „Change for the future“ neboli „Změna pro budoucnost“ v rámci programu Mládež v akci. Dalšími partnery projektu byla maďarská, slovenská a hostitelská španělská skupina. Projekt se konal v malebném městečku Molinicos na jihovýchodě Španělska.

Číst dál...

VIDEO: Dívka roku 2011 zná svou vítězku, stala se jí Eleonora Guteva

divka_roku_ikonaPelhřimovský Kulturní dům Máj opět po roce ovládla tradiční soutěž krásy Dívka roku 2011. Porotci měli letos opravdu nelehký úkol, do pelhřimovskéjo kola se přihlásilo rekordních 14 dívek, které se v několika disciplínách utkaly o titul té nejkrásnější. Tou se stala teprve třináctiletá Eleonora Guteva ze Sázavy u Nového Rychnova. PŘINÁŠÍME VÁM ZÁZNAM Z PELHŘIMOVSKÉHO KOLA DÍVKY ROKU 2011 A ROZHOVOR S VÍTĚZKOU DÍVKY ROKU 2011 ELEONOROU GUTEVOU!

Číst dál...

REKLAMA