REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

EXKLUZIVNĚ: Řezník Klátil opět bodoval

klatilVelká nad Veličkou v sobotu zažila další ročník tradičního koštu O krála slováckej klobásky. Devadesát vzorků těch nejchutnějších klobásek z celých Čech bojovalo o titul hned ve dvou kategoriích, a to ve Slovácké klobásce a Paprikové klobásce. V těžké konkurenci toho nejlepšího z masných pultů uspěla i Matoušova čabajka, s kterou se do soutěže přihlásil pacovský řezník Václav Klátil. PODÍVEJTE SE NA ROZHOVOR S ŘEZNÍKEM KLÁTILEM!

Číst dál...

Mezinárodní výměna Eco waves v Řecku

ecowavws_ikoObčanské sdružení Hodina H z Pelhřimova vyslalo desetičlennou skupinu z kraje Vysočina na mezinárodní výměnu mládeže Eco waves v Řecku v rámci programu Mládež v akci. Dva vedoucí a osm zástupců mládeže ve věku 13 až 18 let se po dobu deseti dní věnovali tématům životní prostředí a trvale udržitelný rozvoj. Seznámili se navíc i s mladými lidmi z Řecka, Španělska a Irska.

Číst dál...

U Sv. Ludmily bylo o čarodějnicích rušno

stromy_vetveV sobotu 30. dubna 2011 ráno se na začátku Valchovské aleje v Počátkách sešlo čtyřiatřicet dobrovolníků, dětí, skautů, lidí místních i přespolních z celého kraje pod Javořicí. I když se poslední duben spojuje tradičně s pálením čarodějnic, tito lidé nepřišli sbírat dřevo na večerní vatru, ani se nepřipravovali na filipojakubskou noc, či oslavu keltského svátku Beltine.

Číst dál...

REKLAMA