OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Čokoládová hodina aneb Sladká Vysočina se blíží

cokoladova_fontanaČokoláda patří mezi jednu z mála věcí, kterou mají rádi opravdu všichni. Občanské sdružení Hodina H z Pelhřimova připravilo neodolatelnou záležitost již podruhé. Letošní Čokoládová hodina nese podtitul Sladká Vysočina a koná se ve čtvrtek 3. 2. 2011 od 15 do 18 hodin v KD Máj v Pelhřimově.

Číst dál...

Sníh znovu pokryl silnice Vysočiny

nehoda_ikonaNámraza a sníh působily komplikace řidičům po celé Vysočině. Od pátku museli policisté v našem kraji řešit velkou řádku dopravních nehod. Jen na Pelhřimovsku evidují tři dopravní nehody. Ty se naštěstí obešly bez zranění osob. Celková škoda nehod byla vyčíslena na téměř sto tisíc korun.

Číst dál...

„Život dospěláků“ okusila mezinárodní skupina v Pelhřimově

hodina_hObčanské sdružení Hodina H pořádalo v Pelhřimově výměnu mládeže „Život dospěláků“. Výměna se konala od 7. do 15. ledna a byla podpořena programem Mládež v akci. Pelhřimov navštívily skupiny 5 mládežníků od 13 do 17 let s jedním vedoucím z Estonska, Španělska a Švédska. Celý týden se všichni věnovali tématu „Život dospěláků“.

Číst dál...

VIDEO: Jaký bude nový rok v Hodině H?

hodina_hHodina H zažila další rok plný pestrých aktivit. V roce 2010 se Hodina H zapojila do mnoha různých mezinárodních projektů, uspořádala první Čokoládovou hodinu, tančila během dalšího úspěšného ročníku Regionu tančí, dosáhla světového rekordu, podílela se na vytvoření Kapesního manuálu občana. JAK SE VYDAŘIL LETOŠNÍ ROČNÍK TANEČNÍ PŘEHLÍDKY REGION TANČÍ MŮŽETE ZHLÉDNOUT UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

VIDEO: Pelhřimovská skupina Jazz Pilgrim oslavila deset let

jazz_pilgrimPelhřimovský KD Máj v úterý zaplnili všichni milovníci dobré hudby, kteří se zde sešli, aby společně s pelhřimovskou hudební formací Jazz Pilgrim oslavili deset let od jejího vzniku. A jak jinak než v rytmu jazzu. PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z KONCERTU OSLAVUJÍCÍ DESETILETÉ VÝROČÍ PELHŘIMOVSKÉ SKUPINY JAZZ PILGRIM!

Číst dál...

REKLAMA