OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Lampiony štěstí se vznesou v Havlíčkově Brodě pro zdejší speciální školu

letajici_praniNetradiční akce spojená s pomocí dobré věci se uskuteční v neděli 13. února v podvečer na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě. V předvečer svátku svatého Valentýna se zde bude konat Nebeský Valentýn – přání pošlu do nebe, myslet budu na TEBE! Akce odstartuje úderem osmnácté hodiny, hromadné vypouštění je pak naplánováno na 18.50.

Číst dál...

FOTO: Nehoda u Věže na Havlíčkobrodsku si vyžádala čtyři zraněné

dopravni_nehoda_vezVe středu 2. února 2011 krátce před půl pátou odpoledne přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o dopravní nehodě osobního vozidla u obce Věž na Havlíčkobrodsku. K nehodě vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic Havlíčkův Brod a Humpolec. PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE Z MÍSTA NEHODY, KTERÉ POSKYTL HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR KRAJE VYSOČINA!

Číst dál...

Chotěbořskému pivovaru se loni dařilo

pivovar_choteborVydařený rok má za sebou Pivovar Chotěboř. Sázka na kvalitní pivo podle tradiční české receptury se nejmladšímu z tuzemských průmyslových pivovarů vyplácí. Svědčí o tom ostatně i rekordní prodeje za loňský rok, které chotěbořský pivovar právě zveřejnil.

Číst dál...

Havlíčkobrodská nemocnice otevřela novou nutriční ambulanci

potravinova_pyramidaInterní oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod otevřelo pro pacienty novou ambulanci – NUTRIČNÍ AMBULANCI. Nové služby nutriční ambulance jsou určeny pro pacienty se špatným stavem výživy, který je způsoben nedostatečným a nesprávným přísunem základních živin (cukry, tuky, bílkoviny) či stopových prvků. Mnoho pacientů přijímaných k hospitalizaci vykazuje v důsledku svého onemocnění známky podvýživy.

Číst dál...

Krize na přibyslavské radnici zažehnána, KDU-ČSL architektem dohody stran

pribyslavZastupitelé města ukončili vleklou politickou krizi. Z jednání demokratických stran iniciovaného KDU- ČSL vzešla dohoda o obsazení zbývajících míst v Radě města a na postu místostarosty.  Středeční jednání zastupitelstva dne 12.1. tuto dohodu potvrdilo. Místostarostou se stal Martin Kamarád (ODS), zbývajícími členy Rady byli zvoleni Ota Benc (ODS) a Jan Thomayer  (NPP).

Číst dál...

REKLAMA