OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

U Havlíčkova Brodu USMRTIL NÁKLADNÍ VŮZ CHODKYNI

dopravni_nehoda_kamion_nocKe smrtelné nehodě vyjížděli ve čtvrtek o půl čtvrté ráno záchranáři z Havlíčkova Brodu. Na silnici I/38 u Havlíčkova Brodu nákladní vůz Iveco srazil ženu, která svým zraněním na místě podlehla, potvrdil informace agentury Mediafax operační důstojník tamní policie.

Číst dál...

Tisícovka lidí poslala v Brodě do nebe své přání

DSC_0883V předvečer svátku svatého Valentýna se v Havlíčkově Brodě uskutečnila akce Nebeský Valentýn. Více než tisícovka lidí si v mrazivém nedělním večeru našla cestu na Havlíčkovo náměstí, kde společně vypustili létající přání.

Číst dál...

VIDEO: Lampiony štěstí se vznesou v Havlíčkově Brodě pro zdejší speciální školu

letajici_praniNetradiční akce spojená s pomocí dobré věci se uskuteční v neděli 13. února v podvečer na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě. V předvečer svátku svatého Valentýna se zde bude konat Nebeský Valentýn – přání pošlu do nebe, myslet budu na TEBE! Akce odstartuje úderem osmnácté hodiny, hromadné vypouštění je pak naplánováno na 18.50.

Číst dál...

FOTO: Nehoda u Věže na Havlíčkobrodsku si vyžádala čtyři zraněné

dopravni_nehoda_vezVe středu 2. února 2011 krátce před půl pátou odpoledne přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o dopravní nehodě osobního vozidla u obce Věž na Havlíčkobrodsku. K nehodě vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic Havlíčkův Brod a Humpolec. PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE Z MÍSTA NEHODY, KTERÉ POSKYTL HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR KRAJE VYSOČINA!

Číst dál...

Chotěbořskému pivovaru se loni dařilo

pivovar_choteborVydařený rok má za sebou Pivovar Chotěboř. Sázka na kvalitní pivo podle tradiční české receptury se nejmladšímu z tuzemských průmyslových pivovarů vyplácí. Svědčí o tom ostatně i rekordní prodeje za loňský rok, které chotěbořský pivovar právě zveřejnil.

Číst dál...

REKLAMA