OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Chotěbořskému pivovaru se loni dařilo

pivovar_choteborVydařený rok má za sebou Pivovar Chotěboř. Sázka na kvalitní pivo podle tradiční české receptury se nejmladšímu z tuzemských průmyslových pivovarů vyplácí. Svědčí o tom ostatně i rekordní prodeje za loňský rok, které chotěbořský pivovar právě zveřejnil.

Číst dál...

Havlíčkobrodská nemocnice otevřela novou nutriční ambulanci

potravinova_pyramidaInterní oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod otevřelo pro pacienty novou ambulanci – NUTRIČNÍ AMBULANCI. Nové služby nutriční ambulance jsou určeny pro pacienty se špatným stavem výživy, který je způsoben nedostatečným a nesprávným přísunem základních živin (cukry, tuky, bílkoviny) či stopových prvků. Mnoho pacientů přijímaných k hospitalizaci vykazuje v důsledku svého onemocnění známky podvýživy.

Číst dál...

Krize na přibyslavské radnici zažehnána, KDU-ČSL architektem dohody stran

pribyslavZastupitelé města ukončili vleklou politickou krizi. Z jednání demokratických stran iniciovaného KDU- ČSL vzešla dohoda o obsazení zbývajících míst v Radě města a na postu místostarosty.  Středeční jednání zastupitelstva dne 12.1. tuto dohodu potvrdilo. Místostarostou se stal Martin Kamarád (ODS), zbývajícími členy Rady byli zvoleni Ota Benc (ODS) a Jan Thomayer  (NPP).

Číst dál...

REKLAMA