OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Havlíčkově Brodu se už tento pátek uskuteční Den zdraví

mereni_tlakuHavlíčkův Brod je jedním z 25 měst v Čechách, do kterých zářijový seriál Dnů zdraví Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE zavítá. V Havlíčkově Brodu jej ZP M-A pořádá ve spolupráci se společností Zdravá Vysočina. Na havlíčkobrodském náměstí se v době od 9 do 12 hodin lidé dozvědí, jak jsou na tom se zdravím. ZP M-A tak navazuje na své dlouhodobé působení v oblasti prevence cílené na děti i dospělé.

Číst dál...

PSJ v Havlíčkově Brodě revitalizuje Cihlářský potok

cihlasrsky_potokHavlíčkobrodská radnice na konci března letošního roku zahájila několik let plánovanou rozsáhlou revitalizaci kaskády rybníků na Cihlářském potoce. Stavební realizací tohoto netradičního projektu pověřila akciovou společnost PSJ. Finanční náklady díla předpokládají investici ve výši 38,5 milionů korun. Ty budou prostavěny do konce roku 2012.

Číst dál...

Z heráleckého zámku vzniká hotelový komplex

stavby_srpen10_049Od března loňského roku probíhá pod vedením PSJ, a.s., v Herálci na Havlíčkobrodsku komplexní rekonstrukce zámku. Investorem obnovy je společnost Malý zámeček, s.r.o., která na rekonstrukci získala finanční podporu z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj. Celkové investiční náklady přesáhnou 126 milionů korun vč. DPH a předpokládaný termín ukončení stavebních prací je stanoven na duben 2011.

Číst dál...

REKLAMA