OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Obchodní centrum na jihu Chotěboře má zelenou

choteborZáměr postavit na jihu Chotěboře obchodní centrum má zelenou, podle úředníků Kraje Vysočina nebude mít stavba významný vliv na životní prostředí. Agentura Mediafax to v neděli zjistila z informačního systému EIA.

Číst dál...

Milovníci piva rozhodli: Pivovar Chotěboř je nejlepší

pivoDvě prestižní ocenění získal ve čtvrtek v ostré tuzemské konkurenci Pivovar Chotěboř. Sdružení přátel piva udělilo titul Pivovar roku a Oldřicha Zárubu odměnilo cenou Sládek roku. Ocenění pro nejlepší piva, pivovary a osobnosti udílí sdružení již od svého vzniku v roce 1990. Jedná se tak o nejstarší podobnou soutěž u nás, navíc v současnosti jedinou spotřebitelskou.

Číst dál...

Revitalizace centra Havlíčkova Brodu se chýlí ke konci

havlickuv_brodHavlíčkovo náměstí v Havlíčkově Brodě i přilehlé ulice pozvolna získávají svoji konečnou podobu. Jejich kompletní rekonstrukci zahájila havlíčkobrodská radnice ve druhé polovině roku 2009 v rámci akce „Revitalizace středu města Havlíčkův Brod“.

Číst dál...

Speciál z Chotěboře míří v novém kabátě na vánoční stoly

pivoLimitovanou edici třináctiapůlstupňového karamelového Speciálu chystá před vánočními svátky Pivovar Chotěboř. „Chceme na Vánoce nabídnout něco svátečního, proto jsme pro Speciál vyrobili nové etikety s vánoční tématikou a v podobném stylu jsou vyrobeny i dárkové papírové krabice. Oblíbené pivo tak může být originálním vánočním dárkem,“ řekl chotěbořský sládek Oldřich Záruba. Celá várka Speciálu s novými etiketami bude k dostání do vyprodání zásob.

Číst dál...

Oční oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod sklízí úspěch

nemocnice_havlickuv_brodOční oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod stále zkvalitňuje operativu a rozšiřuje spektrum poskytovaných služeb. Dalším přístrojem, který doplnil již technicky bohaté a moderně vybavené oddělení, je ultrazvukový přístroj – fakoemulzifikátor - určený k operacím šedého zákalu.

Číst dál...

REKLAMA