OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Putovní pohár získali hasiči z České Bělé

Resize_of_Snmek_011V sobotu 18. září 2010 proběhl ve sportovním areálu HZS kraje Vysočina územního odboru Havlíčkův Brod na ulici Humpolecká  jubilejní XV. ročník soutěže jednotek požární ochrany „O Putovní pohár integrovaného záchranného systému okresu Havlíčkův Brod a Pohár poslance Parlamentu ČR“.

Číst dál...

V Havlíčkově Brodu se už tento pátek uskuteční Den zdraví

mereni_tlakuHavlíčkův Brod je jedním z 25 měst v Čechách, do kterých zářijový seriál Dnů zdraví Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE zavítá. V Havlíčkově Brodu jej ZP M-A pořádá ve spolupráci se společností Zdravá Vysočina. Na havlíčkobrodském náměstí se v době od 9 do 12 hodin lidé dozvědí, jak jsou na tom se zdravím. ZP M-A tak navazuje na své dlouhodobé působení v oblasti prevence cílené na děti i dospělé.

Číst dál...

PSJ v Havlíčkově Brodě revitalizuje Cihlářský potok

cihlasrsky_potokHavlíčkobrodská radnice na konci března letošního roku zahájila několik let plánovanou rozsáhlou revitalizaci kaskády rybníků na Cihlářském potoce. Stavební realizací tohoto netradičního projektu pověřila akciovou společnost PSJ. Finanční náklady díla předpokládají investici ve výši 38,5 milionů korun. Ty budou prostavěny do konce roku 2012.

Číst dál...

REKLAMA