OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Sdružení Nechceme kamiony pod okny protestuje proti stavbě silnice

ilustranfotosilniceborovaslavtn3Námitka proti podpisu smlouvy o smlouvě kupní budoucí o převodu pozemků kraji Vysočina ve vlastnictví městyse na výstavbu nové silnice Havlíčkova Borová - Slavětín nazývané rekonstrukcí silnice mezi těmito obcemi. Na základě oznámení o podpisu této smlouvy podáváme námitku proti tomuto rozhodnutí, neboť páteřní silnice Vysočiny procházející centrem městyse Havlíčkova Borová bude mít negativní vliv na životy občanů.

Číst dál...

Na Evropský den melanomu si můžete nechat bezplatně vyšetřit pigmentová znaménka

nemocnice_havlickuv_brod_custom_customCelé pondělní dopoledne kožní ambulance Nemocnice Havlíčkův Brod zdarma vyšetřovala pacienty, kteří přišli v rámci Evropského dne melanomu na preventivní prohlídku pigmentových znamének a dalších kožních odchylek. Jedenkrát ročně je vhodné navštívit kožního lékaře a nechat si vyšetřit pigmentové změny (pihy a mateřská znaménka), nejlépe digitálním dermatoskopem. Za pondělí podstoupilo toto vyšetření v havlíčkobrodské kožní ambulanci vedené MUDr. Petrou Škurlovou přes 30 klientů.

 

Číst dál...

Řidiče na příjezdu do Havlíčkova Brodu vítá papírová kočka

paprov_koka_na_sloupuKdo a proč to udělal? Tuto otázku si od čtvrtka pokládají řidiči a kolemjdoucí v Pražské ulici v Havlíčkově Brodě, kde na sloup veřejného osvětlení neznámý umělec připevnil papírovou kočku. „Nevím, kdo to sem dal, ale muselo mu to dát dost práce. Mně se to líbí,“ svěřil se náhodný kolemjdoucí dělník. Papírová kočka v bílém provedení je ke sloupu připevněna izolepou a je vytvořena tak, aby jí voda rychle nezničila. Neznámý umělec jí vystavil v úseku směrem do města v místě, kde má cedule i městská policie kvůli měření rychlosti.

 

Číst dál...

REKLAMA